Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eladtam a menyasszonyi ruhámat...

Eladtam a menyasszonyi ruhámat, mit vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, eladtam a menyasszonyi ruhámat. Fájt a szívem és imádtam, most sem választanék másikat de nem volt értelme a szekrényben tartani.

Az lenne a kérdésem, hogy ti mit vennétek a pénzből?

Szeretnék valamit ami megmarad és emlékeztet, hogy a ruhám árából vettem. Sokat gondolkodtam de nincs semmi amire igazán vágyom....vagy legalábbis nem jut eszembe semmi.


Köszi a válaszokat :)


2018. okt. 13. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Ékszer esetleg?
2018. okt. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
39%
egy klassz orat, ekszert...
2018. okt. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Hm. Hát én egy új videókártyát vennék a gépembe. Vagy egy jó kerékpárt.
2018. okt. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen, be is néztem néhány üzletbe, de semmi nem fogott meg. Online is nézelődtem egy csomót.

Sosem hordanék arany fülcsit pl. , ezüstből meg 1001 van már és általában elszórom őket.

Nyakláncot egyet hordok 13 éves korom óta, az anyukámtól kaptam és azt sem cserélném le, venni egyet, hogy a dobozban álljon nem sok értelme van 🤷🏻‍♀️

Órám legalább 7 van és a legutóbbi ami megtetszett meg is vettem.


Szóval ezért nehéz egy kicsit...hátha ti tudtok valami jó ötletet....


Pandora karkötőn gondolkodtam még, de az sem tenne igazán boldoggá, csak azért venném meg mert nincs jobb ötletem.

2018. okt. 13. 22:07
 5/13 anonim válasza:
100%

Egyelőre pihentesd a dolgot, ne vegyél semmit.

Mi értelme lenne olyasmit venni,ami szintén ott álna a polcodon, mint a szekrényedben a ruha?

Kényszerből semmit..majd jön magától,hidd el.

Ami bumm ott lesz egy kirakatban, lehet egy táska..de nyugi addig is.

2018. okt. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
vegyél egy kiságyat pelenkázóval.
2018. okt. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, pontosan emiatt nem akarok valami useless szart venni. :)


Utolsó, nem igazán szeretnénk gyereket és ha megis lesz, akkor is inkább vennék valamit ami az enyém és arra a csipkecsodára emlékeztet amiben annó a legszebb nőnek éreztem magam.

2018. okt. 13. 22:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Minek adtad el? :O
2018. okt. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A fent leírtak mellett azért is mert sok helyet foglalt és túl drága volt ahhoz, hogy a szekrényben megegye az idő.

Így legalább visszakaptam a kifizetett összeg egy részét.

2018. okt. 13. 22:50
 10/13 anonim válasza:

ha úgy érzed, mindened megvan, tényleg érdemes egy picit kotlani a pénzen.


lehet, hogy fél év múlva jön szembe álmaid ... akármilye, és milyen jó érzés lesz megvenni:)

2018. okt. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!