Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nem tetszik a diákmunka és...

Ha nem tetszik a diákmunka és felmondok, annak van valami következménye?

Figyelt kérdés
Félek a főnökömtől és az adott munka sem az én világom, találtam közben jobbat. Kötöttünk egy szerződést, de abban nem találok "felmondási időt" vagy hasonlót. Hosszú távú munka lett volna. Mennyire lesznek rám dühösek, ha felmondok?
2018. okt. 16. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a szerződésben nincs kikötve felmondási idő, attól az még a törvény erejénél fogva létezik. Alapból 30 nap.


Próbaidő ki van kötve a szerződésben? Nagyon fontos! Ha igen, akkor mennyi annak az ideje, mikor járna le?

2018. okt. 17. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyan már vagy 8-10 éve, hogy utoljára diákmunkáztam, de volt egyszer olyan, hogy elküldtek árufeltöltőnek, és már az első nap tudtam, hogy többet biztosan nem akarok oda menni. Munka után felhívtam a diákszövetkezetet, akik másnap már másik diákot küldtek helyettem.

Nem fognak örülni neked, az biztos, de nekem pl utána is volt folyamatosan munkám (évek óta dolgoztam már a szövetkezet által, szóval ismertek).

2018. okt. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!