Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy ferfi meg egy nö...

Ha egy ferfi meg egy nö elvalnak akkor en sokszor hallom azt hogy a nö kisemmizte a ferfit teljesen. Megis hogyan tudja ezt megoldani egy nö?

Figyelt kérdés
Arra lennek kivancsi hogy hogyan tudja egy no kisemmizni a ferjet?? Olyat sose hallottam meg hogy a ferfi kisemmizte a not. Csak olyat hogy a ferfi csoves lett meg ilyesmi ezt megis hogy??

2018. okt. 20. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom. Én 2millát buktam a válásomkor. Szóval van, hogy a férfi semmizi ki a nőt... és a barátnőmet is elvette (feleségül). "Vicces" az élet.
2018. okt. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
kell hozzá egy jó ügyvéd meg pár apró hiba, amit ez az ügyvéd fel tud használni a másik fél ellen.
2018. okt. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy, ezt csak a férfiak mondják sértettségében. Magyarországon a házasság előtti vagyon különvagyon, a házasság alatt szerzettet meg felezik. Én még olyat nem hallottam, hogy a bíróság a férfi vagyonát a nőnek ítélte volna.
2018. okt. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

Ha van gyerek a nő kapja meg, erre fizetsz tartásdíjat és a ház is oda kerül, ahol a gyerek van. Tehát előtte volt háza, most meg mehet albérletbe, közben meg a fizuját is vonják.


Munkatársam (főnököm) jól fizető állása volt nettó 610e aláírta a válásnál, hogy nettó 180e-et fizet a gyerekek után. A házat az asszony kapta, ő meg a kocsit vihette.


Kirúgták az új munkahelyén nettó 280e-et kapott, tehát 100e maradt a gyerektartás után, munkásszállón lakik 2 szobatárssal, erre elmegy havi 60e Ft és marad 40e-e a kocsi fenntartásra és megélhetésre.


Szerinted kisemmizve érzi magát?????

2018. okt. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Előző, semmi akadálya nem lenne a gyerektartás csökkentését kérni a bíróságon
2018. okt. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Úúúúhhh, milyen mesék mennek itt!
2018. okt. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gungasam ***** válasza:
A kérdés nagyon leegyszerűsített. Általában nem így van.Általában vagy gyerek van, vagy nagy betegség..esetleg csődhelyzet az egyik részről...stb. Legfőképpen amikor adózási vagy egyéb okból egyiknek vagy másiknak a "nevére" írnak vagyoni dolgokat akkor van utólag probléma, illetve amikor dogmatikusan az anyához kerül minden a gyerek ürügyén.
2019. ápr. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!