Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Euróban vagy forintban érdemes...

Euróban vagy forintban érdemes itthon tárolni a spórolt pénzt?

Figyelt kérdés
Jó gazdálkodó típus vagyok, magyarul ha itthon félreteszem nem nyúlok hozzá, maximum ha csak nem hal meg egy hozzátartozóm akkor nyúlnék hozzá. Szóval ezért nem tárolom bankba. Na szóval 4 év múlva szeretnénk egy házat venni, szerintetek érdemes 320 Ft felett váltani? Szerintem igen, de a párom szerint nem kell beváltani. Végül is később is belehet váltani ezzel egyet értek, de érdekel más véleménye.
2018. nov. 12. 13:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, ahhoz kell egyfajta csőlátás ha valaki kérdez tőled valamit akkor ne egy valóban hasznos tanácsot mondj neki. Ha a haverod megkérdezi hogy a kútba vagy a szakadékba ugorjon akkor is a kettő közül fogsz javasolni neki, ügyes vagy.
2018. nov. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Félreérthetően írtam. A fizetést euróba kapjuk!
2018. nov. 15. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!