Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Legkellemetlenebb élmény...

Legkellemetlenebb élmény munkahelyen?

Figyelt kérdés
Kicsitt off kérdés, de leírnátok a legnagyobb hülyeségeteket amiket munkahelyeken követtetek el és, hogy mi lett a következménye.
2018. nov. 19. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam hülyeségeket csinálni. Volt amikor teleplakátoltam a gyárat azzal hogy hogyan csalnak a bérünkkel. Kirúgtak miatta, de aztán munkaügyi per lett belőle és nyertem, és egy zsák pénzzel szálltam ki a buliból. A cégnél sokan hülyének gondoltak, aztán megváltozott a véleményük.
2018. nov. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kicsit rosszul fogalmaztam. A legkellemetlenebb, legbalszerencsésebb baleset. Persze nem testi sérüles.
2018. nov. 19. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Oh pedig az enyém testi sérülés volt :D Leestem a lépcsőn és eltörtem a csuklóm. Amúgy olyan nagy hülyeséget munkahelyen sose csináltam, aminek komolyabb következménye lett volna. Inkább csak magánéleti jellegű dolgok voltak pl tetszett egy kolléga akire nyomultam majd látványosan kerültem, olyannal kellett közösen dolgozni akivel kölcsönösen utáltuk egymást. Kellemetlen szituk voltak, de a munkámra nézve nem lett következményük.
2018. nov. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!