Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Asus FX553C vélemények?...

Asus FX553C vélemények? (laptop) i5-ös változat ssd-nélkül,16gb rammal. Szerintetek megér 180k? Illetve hol tudom megnézni hogy lehet e bele tenni SSD-t?

Figyelt kérdés

2018. nov. 25. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Akár meg is érhet, bár több infó kéne.


SSD-t minden laptopba bele lehet tenni - max a vinyó helyére.

2018. nov. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Konkretan hol latod ezt az "FX553C"-t, neten nem talalok rola semmit. Hogy megeri-e, attol fugg, mire kell neked. A kategoriajaban a belepo szintet kepviseli, azaz ne szamits nagy minosegre.
2018. nov. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A dobozon írja ,C-vel a végén én sem találtam rá neten.

LoL-ozom szóval elég lenne ha azzal nem lenne bajom egy két három évig.

A mostani NvGf 710m elég szenvedősen viszi már xd

Lényegében csak a legjobbat akarom a pénzemért ,és hasonló erőset nem hiszem hogy sikerülne újan venni 180ezerért.

2018. nov. 25. 20:06
 4/6 anonim ***** válasza:
A LOL 70 fps-el fut a HP ENVY x360-omon, szóval annak aztán tök mindegy...
2018. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezzel a belépő szinttel most eléggé elszomorítottál xd azt hittem egy ilyen gép legalább már a középszint küszöbét karcolja (Laptopoknál).
2018. nov. 25. 23:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Laptopoknal a minoseg necces nagyon, leginkabb ebben van kulonbseg a komolyabb modellekhez kepest. Ha sz.rul van megtervezve pl. a hutese, akkor hangos/forro lesz, es a processzor meg videokartya folyton vissza kell fogja magat, hogy ne melegedjen tul, ezert nem hozzak a full teljesitmenyuket. Meg, persze, hamarabb tonkremennek a tulmelegedes miatt. Aztan arrol nem beszelve, hogy 30 centis esesnel eltornek, tonkremennek.


A gyartok nem hulyek, az olcso modelleket nem ugy tervezik, hogy tudjanak versenyezni a dragabbakkal, mert akkor senki sem venne dragabbat. ;)

2018. nov. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!