Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés
Baranyi Sanyika nevű felhasználó kérdése:

Létezik valami szervezet, weboldal, magánszemély, vállalkozás, aki tud segíteni hogyan kell elindítanom a forex trading tevékenységemet?

4 éve gyakorlok, nagyrészt nyerek, érdemes lenne szerintem már belekezdeni , még pénzem is lenne kb 5 ezer júró.

Konkrét segítség kellene, hogyan, kihez menjek kiben bízzak ?

Keress kérdéseket hasonló témákban: tőzsde, Forex, bróker, trader

2018. nov. 29. 18:51  Privát üzenet  

A válaszok

Hol gyakorolsz 4 éve?

Hogyan lehetséges az, hogy 4 éve foglalkozol valamivel és fogalmad sincs róla, melyek a hiteles felületek, hol tudnál kereskedni?

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2018. nov. 29. 19:15 Privát üzenet
Ezt én sem értem, hogy 4 ev után mire vagy kíváncsi.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2018. nov. 29. 22:52 Privát üzenet

ahogyan előttem is mondták, furcsa, hogy a demo számla mellett 4 évig ilyesmivel nem foglalkoztál.

a nagyrészt nyerek mit jelent százalékban? kötések R:R százalékban? a számlád mekkora részét kockáztatod általában?

5 ezer euró az ESMA új szabályai után nem túl sok pénz, ha erről nem tudtál vagy az előző kérdéseket nem érted, illetve nem tudod rájuk a választ, az elég rossz jel, mert ennyi idő alatt nem foglalkoztál vele komolyan.

forexben nem "nyersz", hanem profitot termelsz.

egyébként, hogy a kérdésedre is válaszoljak:):

elite currensea

ők a szakma (egyik) krémje, kiválóak. pénzbe kerül (nyilván), de annál sokkal többet ér, mint amennyit kérnek a szolgáltatásaikért.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2018. nov. 30. 17:20 Privát üzenet
Komolyan nem értem, itt mindenki a magas lovon ülve társalog, sokan elfelejtik, hogy honnan indultak ....gratulálok.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jan. 7. 09:47 Privát üzenet

4-es, Te aztán különösen sokat segítettél a kérdezőnek :D

Nem, nem felejtettem el, hogy honnan indultam: addig, amíg nem tudtam, hogy mi az, hogy japán gyertya, short, long, bear, bull piac, daytrade, tőkeáttét, stb. addig nem is igen tőzsdéztem, csak tanultam. Sokat.

És ha valaki 4 évig foglalkozik valamivel, akkor igenis, megdöbbentő, hogy nem tudja, mihez nyúlhatna.

Ha mást nem tesz, csak beírja a keresőbe azt, amit itt megadott kulcsszónak, hogy Forex, máris ontja a találatokat a Google - és ehhez még 4 év sem kell.

Aztán utána rákérdezhet, hogy ez és ez a cég szerintünk megbízható-e?

De ugye a kérdező "roppant kommunikatív" és igen érdeklik a válaszok - mert november vége óta erre sem nézett...

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jan. 7. 10:54 Privát üzenet

5-ös Igazából neked irtam  de kiálltam mellete…

Miért kell minősiteni valakit, hogy ennyi év alatt már megtanulhatott volna? Nekem sem adatott meg, hogy komolyan tudtam volna vele foglalkozni, felszinesen de évek óta tanulgatom, miért kell azért lehordani valakit……megtehette volna, hogy komolyan foglalkozik vele, de valamiért biztosan nem tette….

Örüljön mindenki a saját maga sikerének, hogy hol tart a másikat pedig tapossa érte sárba, mert nincs az ő szintjén?

Miért kell mindjárt az elit iskolákkal jönni? persze a legjobbaktól kell tanulni, de ha valakinek ez nem adatik meg, akkor el kell érte itélni?

Örülök, hogy neked bejött az élet legalább….

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jan. 7. 13:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Rendezvényszervezői vállalkozáshoz mire van szükség?
Egyéni Vállalkozó, kata, adószámos magánszemély, érdemes lenne az én esetemben?
Hogyan tudom a PayPal üzleti fiókomat vissza állítani magánszemélyre?
Magánszemélyként tudok-e mozgóbüfét/kifőzdét nyitni?
Kik forgalmaznák az én termékeimet, ha magánszemély vagyok?
Magánszemély drágábban tud importálni, mint egy vállalkozás?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!