Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik valami szervezet,...

Baranyi Sanyika kérdése:

Létezik valami szervezet, weboldal, magánszemély, vállalkozás, aki tud segíteni hogyan kell elindítanom a forex trading tevékenységemet?

Figyelt kérdés

4 éve gyakorlok, nagyrészt nyerek, érdemes lenne szerintem már belekezdeni , még pénzem is lenne kb 5 ezer júró.

Konkrét segítség kellene, hogyan, kihez menjek kiben bízzak ?



2018. nov. 29. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Hol gyakorolsz 4 éve?

Hogyan lehetséges az, hogy 4 éve foglalkozol valamivel és fogalmad sincs róla, melyek a hiteles felületek, hol tudnál kereskedni?

2018. nov. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, hogy 4 ev után mire vagy kíváncsi.
2018. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ahogyan előttem is mondták, furcsa, hogy a demo számla mellett 4 évig ilyesmivel nem foglalkoztál.

a nagyrészt nyerek mit jelent százalékban? kötések R:R százalékban? a számlád mekkora részét kockáztatod általában?


5 ezer euró az ESMA új szabályai után nem túl sok pénz, ha erről nem tudtál vagy az előző kérdéseket nem érted, illetve nem tudod rájuk a választ, az elég rossz jel, mert ennyi idő alatt nem foglalkoztál vele komolyan.

forexben nem "nyersz", hanem profitot termelsz.


egyébként, hogy a kérdésedre is válaszoljak:):


elite currensea


ők a szakma (egyik) krémje, kiválóak. pénzbe kerül (nyilván), de annál sokkal többet ér, mint amennyit kérnek a szolgáltatásaikért.

2018. nov. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan nem értem, itt mindenki a magas lovon ülve társalog, sokan elfelejtik, hogy honnan indultak ....gratulálok.
2019. jan. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

4-es, Te aztán különösen sokat segítettél a kérdezőnek :D


Nem, nem felejtettem el, hogy honnan indultam: addig, amíg nem tudtam, hogy mi az, hogy japán gyertya, short, long, bear, bull piac, daytrade, tőkeáttét, stb. addig nem is igen tőzsdéztem, csak tanultam. Sokat.


És ha valaki 4 évig foglalkozik valamivel, akkor igenis, megdöbbentő, hogy nem tudja, mihez nyúlhatna.

Ha mást nem tesz, csak beírja a keresőbe azt, amit itt megadott kulcsszónak, hogy Forex, máris ontja a találatokat a Google - és ehhez még 4 év sem kell.

Aztán utána rákérdezhet, hogy ez és ez a cég szerintünk megbízható-e?


De ugye a kérdező "roppant kommunikatív" és igen érdeklik a válaszok - mert november vége óta erre sem nézett...

2019. jan. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

5-ös Igazából neked irtam  de kiálltam mellete…

Miért kell minősiteni valakit, hogy ennyi év alatt már megtanulhatott volna? Nekem sem adatott meg, hogy komolyan tudtam volna vele foglalkozni, felszinesen de évek óta tanulgatom, miért kell azért lehordani valakit……megtehette volna, hogy komolyan foglalkozik vele, de valamiért biztosan nem tette….

Örüljön mindenki a saját maga sikerének, hogy hol tart a másikat pedig tapossa érte sárba, mert nincs az ő szintjén?

Miért kell mindjárt az elit iskolákkal jönni? persze a legjobbaktól kell tanulni, de ha valakinek ez nem adatik meg, akkor el kell érte itélni?

Örülök, hogy neked bejött az élet legalább….

2019. jan. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jó gyerekek vagytok ám

persze hogy nem volt kedvem még válaszolni sem, mert mindenki okosabb akart lenni, pedig ha segített volna valaki most lehet hogy jobb lenne


4 éve gyakorlok azt jelenti, hogy egy demo szoftverrel adok veszek játék pénzt, de annyi lehetőség van hogy igazi pénzt bele tegyek és eddig még csak olyat hallottam hogy beletette valaki, pénzt csinált, aztán meg nem kapott vissza egy fillért se

Az egyik ismerős nemrég bukott 5 ezer eurót ezen

Ha meggondolom én is elbuktam, mert a sok okoskodás meg nagyképűzés láttán inkább elutazgattam azt a pénzt

Köszönöm a semmit

2019. ápr. 25. 17:51
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.

kérdező, ha a nagy sértődés helyett pl.elolvastad volna a válaszomat és csak akár rápillantottál volna azokra, akiket ajánlottam ("kihez menjek kiben bízzak" - hát hozzájuk és bennük), akkor valóban előrébb lennél.


5-ös, igen, különösen sokat segítettem a kérdezőnek. felhívtam a figyelmét olyan dolgokra, amikkel ha nincsen tisztában, akkor nagyon veszélyes dologba vág bele minimál ismerettel és egy pillanat alatt elveszíti a tőkéjét. valamint megadtam neki egy rendkívül megbízható, profi cég nevét, akik online oktatók és aktív traderek, ezen kívül szájba rágva pozíciókat küldenek minden nap (szignál), amikkel rendes profitot lehet termelni, amíg valaki bizonytalan saját maga belevágni.

szóval ennyit erről.

2019. ápr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as vagyok....eredetileg nem a 4-es voltam, hanem a 3-as :D :D


szóval bocs 5-ös :D


nem tudom milyen magas lóról, meg leszólásról beszél bárki amúgy, meg mi az, hogy elfelejteni, honnan jöttünk. a forexet csak alázattal lehet végezni és egy életen át tanulja az ember, nincs olyan, hogy na sikeres vagyok, megérkeztem, aztán milyen jó nekem.

de eléggé félreértettétek, amit írtam

2019. ápr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!