Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Utólag lehet reklamálni, ha...

Utólag lehet reklamálni, ha többet ütöttek be a pénztárnál?

Figyelt kérdés

Kb. 10 deka helyett kilóárat fizettem, gondoltam is rá mi kerül ennyibe de siettem, ott nem néztem meg. Több, mint 1000 Forintom bánja. :(

De így már nem tudom bizonyítani hogy én nem annyit vettem, max. ha visszanéznék a videót, hogy nem egy zsák hagymával mentem ki...

De általában mindenhol ki van írva, hogy utólag reklamáció nincs..



2018. dec. 4. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Tanulópénz, legközelebb figyelj oda. Nem tudod bizonyítani. A felvételt tuti nem szedik elő emiatt.
2018. dec. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Tescoban voltam hasonlo szituban, ott visszaneztek a videot es visszaadtak a penzt. Bar abban az esetben azt kellett a video alapjan eldonteni, hogy 2 termeket vettem e vagy 3at.
2018. dec. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Lehet, de előbb dobj egy képet arról a blokkról, mielőtt feleslegesen mész reklamálni
2018. dec. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de előbb dobj egy képet arról a blokkról, mielőtt feleslegesen mész reklamálni


Amúgy milyen hagyma az, aminek 1200 körül van kilója?

2018. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Fokhagyma, a blokkon egy kiló van de én csak egy kis darabot vettem, egyébként is mikor jön ki pontosan egy kiló a zöldségekből?
2018. dec. 4. 21:09
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kép?

Csak mert a legutóbbi két csóka, aki ilyen miatt itt sírt nem tudta a blokkot értelmezni

2018. dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én a szomszédomnak vásároltam be, de visszajött anyázni, hogy neki csak 30 dekát hoztam, de kiló van a számlán.

Jah b***meg egységára a kilónak, alatta meg, hogy mennyit fizetsz a 0,3kg-ra :)


Sok a balfék, nincs mit ezen szépíteni!

2018. dec. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

[link]


Egy kiló fokhagyma árát fizettem.

Egy tej helyett pedig kettőt ütöttek be így jön ki az 1000, azt remélem nem kérdőjelezed meg, hogy nem két tejet hoztam el csak egyet.


Tegnap nem mentem már, ma nem tudok, holnap pedig már 2 napos panasszal gondolom elküldenek...


Máskor is volt hasonló ebben az üzletben, amikor gyerekekkel megyek gondolom direkt arra utaznak, hogy úgyse fogok leállni nézegetni a blokkot. Ez van hozzánk közel de már tele van a tököm velük, inkább elbuszozok máshová. Alapvető kaják nincsenek, ami van meg rosszul néz ki.

2018. dec. 5. 13:36
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
129 forintot fizettél a 10,5 dkg fokhagymáért <facepalm>
2018. dec. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem úgy tűnik, hogy a 10 deka mogyoróért fizetett a kérdező 129 forintot és a fokhagymából valóban 1 kiló van a blokkon, 919 forintért.
2018. dec. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!