Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » BFCS KERESKEDŐHÁZ KFT- üdülőha...

BFCS KERESKEDŐHÁZ KFT- üdülőhasználati jogokat vásárol. Megbízhatóm cég-e vagy szélhámosok?

Figyelt kérdés
BFCS KERESKEDŐHÁZ KFT üdülőhasználati jogokat vásárol fel.Megbízható cég-e vagy szélhámosok?

2018. dec. 22. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Áruld már el, rákerestél google-ban?

Mert én megtettem helyetted.

Legelső találat egy átverésekkel foglalkozó jogi fórum.

Elárulod, hány éves vagy?

Én 34, tehát nem vagyok öreg. Szerintem.

De még én is emlékszem, hogy a 90-es években ezzel verték át az embereket. Már aki hagyta magát.

Mert akkor is csak az ostobább réteget sikerült bepalizni. Akkor indult útjára itthon az mlm is. Abba se az értelmesebbje ugrott bele...

Szóval akkor még gyerek voltam, de már akkor gyanús volt, hogy miért fizetne valaki százezreket vagy még többet csak magáért a JOGÉRT, hogy kibérelheti az adott ingatlant? Aztán meg a tényleges nyaralásért fizessen külön x napra szállásdíjat? Mi ennek az értelme? Bárhová mész, az előzetes hatalmas kiadás nélkül elég csak a szállást kifizetned. Ja, a jog is arról szól, hogy foglalHATSZ, ha épp van szabad hely. Tehát a semmire adsz ki jó sok pénzt.

2018. dec. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocs lehet hogy félre értettél ,én nem venni akarok hanem eladni és ezek jelentkeztek vevőnek.Azért kérdezem hogy szélhámosok-e?
2018. dec. 22. 15:41
 3/3 anonim ***** válasza:

igen, azok.

ha eladni akarod a jogodat - mint mindenki, akit sikerült átverni - akkor téged már bepaliztak.

keress rá a nevükre, írnak róluk.

2018. dec. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!