Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem néznének furán, ha olyan...

Nem néznének furán, ha olyan papírpénzzel fizetnék, amire az van írva, hogy Orbán egy ge*i?

Figyelt kérdés

Te találkoztál már ilyen bankjeggyel? Ha igen,fizettél vele?

Magyarázkodtál, hogy már így kaptad, nem te írtad rá?



2018. dec. 24. 23:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
69%

Tényleg nem akartalak megsérteni, de te sajnos annyira értelmetlen vagy, hogy nem érdemes veled tovább vesződni.

Mondjuk az is lehet hogy nem vagy teljesen korlátolt, de akkor nem értem miért teteted magad annak.

További kellemes képzelgést kívánok neked, maradj a biztonságos világodban, mert ha kilépsz belőle, akkor nagy meglepetések fognak érni.

Részemről lezárva a téma, a tényeket leírtuk, a többi pedig egy brilliáns elme meg nem értése, csak hogy meghagyjuk az illetőt a saját maga által felépített gondolati világában. :)

2018. dec. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Csak zárszóként, mert így illik.

Amúgy tényleg igazad van abban, hogy nem vagy köteles elfogadni a kérdéses bankjegyet (így hogy körbejártuk a témát legalább ez kiderült), de akkor sem életszerű, mert ha én kereskedő vagyok, akkor elfogadom, csak hogy ne kötekedjek a vásárlóval és ahogy te írtad, visszajöjjön legközelebb is, majd bevisszük a bankba és kész. De ezért a rendőrségre menni, stb, amit előadtál, az gáz. (ettől még visszautasíthatod, csinálhatod a cirkuszt, főleg hogy a vásárló nem tehet az egészről)

2018. dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Attól függ...

Ha a politikától határozottan távolságtartó a kezdeményezett, akkor megkérhet arra, hogy ezt a fajta "dolgot" tartsd meg magadnak, mert ő nem kíváncsi rá.

Ha gazdasági okokból kormánypárti, vagy esetleg tájékozatlan ostoba fideszdroid proli, akkor szintúgy vissza fogja utasítani, ráadásul jó eséllyel kelletlen megjegyzések közepette.

Ha ellenzéki, valószínűleg még örülni is fog neki.

Minden más esetben valószínűleg nem fog érdekelni senkit, révén a sérült/összefirkált bankjegyek ingyen beválthatók hibátlanokra a postán/bankban, illetve pénz beszél, kutya ugat.

2018. dec. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

#23 voltam.

Én pl. gazdasági és részben elvi okokból kormánypárti vagyok, viszont megint részben elvi okokból ellenzéki, a mostani megmozdulásokat nagyobb részben támogatom.

Ha O1G-s bankjegyet dugnának az orrom alá és észrevenném, szerintem megkérdezném, hogy nincs-e olyan, ami nincs összefirkálva, de amúgy elfogadnám. De amúgy lassan 10 éve nem használok KP-t, szóval nem tudom, jó eséllyel nem csinálnék belőle túl nagy ügyet. :)

2018. dec. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Amennyiben a pénz nem hamis, a rendőrség nem foglalkozik az esettel.

A bankjegy forgalomképességét nem a pórnép ízlése fogja eldönteni/meghatározni!

Sem a vevő, sem az eladó nem jogosult a forgalomképesség eldöntésére - egy kocsmában...

Ha az egyes versenyző nem fogadta el a pénzt - és a vevő fizetés nélkül elsétál, akkor nem a vevő követ el marhaságot!

2018. dec. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!