Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen megvásárolható dologra...

Milyen megvásárolható dologra vágytok? 21N

Figyelt kérdés
Az történt, hogy kaptam fizetést, a munkám után, de nincs már egy ideje semmi ötletem,hogy mire költsem. Az eddigi dolgok, amikre költöttem a kötelező rezsi+étel kombináción túl, azok mind 'gyűjtögetős' jellegűek voltak. Jogosítvány, nyelvvizsga, tanfolyam, piercing, sminktetoválás. Úgy gondolom ezek hasznos/értelmes dolgok voltak, de most nincs más, amit szeretnék, és gyűjtenem kellene rá, mert amit még tervezek, arra vagy megvan a pénz(következő nyelvvizsga,új bútorok) vagy olyan drága, hogy felesleges lenne most abban gondolkodni(pl egy nyaraló, lakás). Mi az, amire ti vágytok? Beszéltem valakivel, és egyfolytában azt mondta, hogy majd megyek a kirakatok előtt és megállók, hogy 'jajj,de jó lenne megvenni ezt'...de én igazából nem vágyok ilyen dolgokra. Szép, tetszik,de nagyon jó helyen van a kirakatokban. Szerintetek? Mire költsek pénzt?

2018. dec. 27. 21:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%
Utazz
2018. dec. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat, ment a zöld kéz nektek!:))
2018. dec. 28. 09:05
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél félre lakásra, sok idő osszeszedni meg az önerőt is, és ha belegondolsz jobb egy sajat hitelt mimt egy albit fizetni
2018. dec. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tényleges tehetségkutatásra fordítanám általam is ismert és művelt területen. Mit nem adtam volna, ha gyerekkoromban rendelkezésemre ál eszköz is és oktatás is!
2018. dec. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
*áll (ne vegyetek 360 tokot...)
2018. dec. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!