Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Túllépten a határidőt vagy sem?

Túllépten a határidőt vagy sem?

Figyelt kérdés

Dec. 15en vettem át a postán egy hivatalos levelet, amire 15 napom volt reagálni következmények nélkül. 15 sima nap, nem munkanap.

December 20án fel is adtam postán a válaszom, ajanlottan, elsőbbségivel. Ehhez képest ma kapták meg a levelem...

Most bajban vagyok vagy nem?Én feladtam dec. 20án, nem tehetek róla hogy elsőbbségivel 2 hétig ült rajta a posta... Két ünnep közt illett volna azért kézbesíteni...

Szerintetek?


2019. jan. 2. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Nem lesz semmi gond belőle! A borítékon rajta van, mikor adtad fel, illetve a térivevényen is meg tudod mutatni.

Az, meg hogy a posta hogy dolgozik, vagy hogy nem, nem rajtad múlik!

2019. jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A feladás dátuma számít. Szóval nem lesz gond.
2019. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek!
2019. jan. 2. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel ajánlottan adtad fel - remélem, a szelvényed azért meg is van - s azon rajta van a dátum, így nem lépted túl a határidőt. Ha erre hivatkoznának, akkor csak befotózod nekik a szelvényt és kész.

Amúgy nem biztos, hogy a posta ült rajta 2 hétig - lehet, hogy a hivatal zárva volt, így nem volt senki, aki átvegye.

2019. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Persze, megvan a szelvény. :)

Köszönöm a válaszod!

2019. jan. 3. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!