Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik a "legjobb" európai...

Melyik a "legjobb" európai lakosok számára elérhető részvény eladás/vétellel foglalkozó oldal?

Figyelt kérdés
Utánaolvasgattam ezeknek a dolgoknak, mivel 18 alatt vagyok, ezért egy "custodial account"-ot szeretnék létrehozni, de például az Interactive Brokers oldal csak amerikai polgároknak nyújt erre lehetőséget, így az értékelések szerint kiemelkedő más oldalak is. Egy olyan oldalt keresek, ahol viszonylak alacsony adók mellett (kb. 1$-5.95$) kis minimum befektetési lehetőség mellett tudok létrehozni egy "custodial" fiókot.
2019. jan. 2. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves Drussil,

először javaslom, hogy pontosan nézd meg hogy neked mire van szükséged. A befektetésnél mit szeretnél? Te figyelni a részvényeket, kötvényt vagy úgymond passzívan befektetni? Mekkorák a költségek, ha váltasz? Stb. Amit javasloni tudok, amelynek az előadásán voltam, de még hiányzik a kezdő 10.000 EUR-nyi összeg, hogy egy jó EFT-t tudjanak csinálni a Scalable- amely az mögött Németországban kell egy ING BAnkszámla, ahová a pénzt fizeted, a többit ők intézik. Te az online felületen mindig napra kész vagy hogy hogyan áll a befektetésed. Irányelvként a jövedlem 10, 40 fölött már a 20% be kellene fektetni, hgoy nyugdíjba menetel után ne csökkenjen az életszinvonalad és az orvosi ellátásokat is ki tudd fizetni. Remélem tudtam segíteni, ha erre gondoltál. Várom a visszajelzést.

2019. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!