Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csak nekem ilyen nehéz fenntar...

Csak nekem ilyen nehéz fenntartani egy autót, illetve az albérletet?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy lassan már mindenkinek van autója, és nem is akármilyen, miből tudják fenntartani? plusz lakás, gyerekek... nem hiszem el hogy mindenki ilyen gazdag.

vettem most egy régi autót, és így is elég sokat kell rá költenem, benzin, átíratás stb.

És alig marad pénzem a hó végére.



2019. jan. 4. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy a magyar háztartások jelenetős része hónapról hónapra él megközelítőleg nulla megtakarítással.


A kocsit, az autót hitelre veszik az emberek és teljesen lenullázzák magukat hónap végére.


Amúgy azt sem ártana tudni, hogy mennyi fizetésből mennyiért veszel kocsit és albérletet. Lehet te keresel az átlag alatt.

2019. jan. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha alig marad pénzed a hó végére, akkor az autó nem neked való.


Mások úgy tudnak fenntartani, hogy

1: eleve többet keresnek, vagy nem kell olyanra költeniük mint te (pl nem fizetnek albérletet hanem sajátban laknak),

2: erőn felül költekeznek (kb mint te, csak míg neked az olcsó autó az erőn felüli költekezés, másnak meg a drága autó).

2019. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!