Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem a német amazonról...

Rendeltem a német amazonról és a rendelésem követési kód nélkül adták át a német postának, mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Követési kód nem került a két rendelésre, igy senki nem tudja hol lehetnek a csomagok még maga az amazon.de ügyfélszolgálata sem. Már január 21-re meg kellett volna érkezniük, természetesen nem érkeztek. Nagyon zavar, hogy fizettem egy szolgáltatásért és az ő hibájukból lehet nem kapom meg soha és oda a pénzemnek.

Írtam nekik, de semmi konkrét választ nem kaptam a sablon válaszuktól eltekintve: nem kell félnem, biztonságos a posta, bocsánatot kérnek és majd megkapom. 100% pénzvisszafizetést szeretnék. Szerintetek van esélyem hogy visszautalják a pénzem?


2019. jan. 23. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
El kell olvasni a üzleti felteteleket erre az esetre.
2019. jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez az ő hibájuk amit elismertek és elvileg követési kóddal érkezett volna meg a rendelés. De nem lehet elintézni egy bocsánattal, nekem se küldik puszira a megrendelt terméket.
2019. jan. 23. 19:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Még csak 23.-a van - simán megjöhet... A követési kódosak gyorsabban közlekednek, nyugodtan várj még a jövő héten is. Ha azután sem kaptad meg, akkor kezdhetsz izgulni, de most még korai a pénzvisszafizetést követelni, hiszen úton van a csomag.
2019. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Január 11-én lett postázva, lassan két hete. Nem tudom mennyit kellene várnom.
2019. jan. 23. 20:16
 5/5 anonim ***** válasza:

2 hete??? Az nem is idő! Csak egy hét a Magyar postának belföldön hozni-vinni a leveleket.

Követési szám talán azért nincs mert nem könyvelt hanem sima küldemény. Ha nem kapod meg majd reklamálsz. ennyi...

2019. jan. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!