Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 1945-ös ezer pengő mennyit...

1945-ös ezer pengő mennyit érhet? Hol, milyen formában lehetne eladni úgy, hogy ne verjék át az embert, aki laikus, és nem ért hozzá?

Figyelt kérdés
2019. jan. 25. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár száz ft-ot, nem egy nagy érték - hacsak nincs valami rendkívüli tulajdonsága (nyomdahiba, stb). Csak a Vaterán 48 aukció van belőle - már 200 ft-ért is lehet kapni fix áron és 1 ft-ról is indul licitálós aukció.
2019. jan. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Ja, és bár közvetve válaszoltam a kérdésedre, de akkor most egyenesen is leírom: beírod a keresőbe, hogy milyen pénz és megnézed az árakat. Ezek után vagy megpróbálod eladni saját magad valamelyik internetes oldalon - amit ki tudja, mikor vesznek meg, vagy beviszed valamilyen érmeboltba, régiségkereskedésbe és ott szinte fillérekért megveszik: kb. a valós ár felét fogják kínálni. Pl. amikor a Kossuth 5 ft-os (ezüst) kb. 400 ft körül ment, akkor nekem 200-ért akarták darabját megvenni... inkább eladtam a neten egyesével 400-ért :-)
2019. jan. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Átverni nem fognak, mert nem képvisel számottevő értéket, ahogy az első válaszoló már levezette.

Érdemes megtartani mint érdekességet. Soha nem fog sokat érni, akkora túlkínálat van belőle.

2019. jan. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ mindenkinek!
2019. jan. 26. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!