Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Miert nem erkeznek meg soha az aliexpresszrol rendelt ruhak?

Egyszer rendeltem egy egyberuhat ami nem erkezett meg a hataridon belul es az ali azt irta, hogy tranzitban van.(visszakaptam a penzem)

Rendeltem egy szoknyat ami szinten nem erkezett meg es szinten azt irjak, hogy tranzitban van es ha 02.26ig nem erkezik meg akkor vegyem fel az eladoval a kapcsolatot.

Mar a szoknyarol is teljes mertekben lemondtam. Lehet tudni, hogy miert van ez? Mert nagyobb csomagok mint mondjuk egy telefontok vagy miert? Az ilyen aprobb dolgok meg mindig idertek de a ruhak soha.

jan. 28. 15:24  Privát üzenet  

A válaszok
Milyen összegben rendelsz? Nem lehet hogy a vámon akad fenn?

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 28. 18:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A ruha 1400 forint volt a szoknya 2000.

# 2/5Időpont jan. 28. 18:12 Privát üzenet
Csak simán nem volt szerencséd. Hosszú évek óta rendszeresen rendelek (ruhákat is), és egy kezemen meg tudom számolni, hányszor volt probléma. Esetleg amikor rendelsz, nézd a bolt értékelését, meg a vásárlói véleményeket is és aszerint válassz.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jan. 30. 07:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sajnaos miutan tobbszor irtam a ruha eladojanak csak utana neztem meg a boltot ea ott lattam, hogy nagyon rossz velemenyek vannak. Szinte mindenki ugy jart ahogy en. Viszont a szoknyahoz csak jokat irtak. Hat mindegy 02.26-ig varok aztan max visszakerem a penzt.

# 4/5Időpont jan. 30. 23:41 Privát üzenet
Ha vámon akadna,akkor eleve kap róla értesitést email,sms,levél. Érdekes nekem minden meg jön,gond nélkül.Ha gondolod írj,tudok pár ruhát linkelni ami megérkezik. Ill most kinai ujév miatt csúszások is lehetnek

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont febr. 2. 17:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi annak a számnak a cime ami a csaladi uzelmekben van a 20. percnel mikor a repterre erkeznek?
Aliexpresszrol rendelek, de ugye az ingyenes szallitas tobb, mint 1 honapig tart. Megeri 22dollart fizetni dhl-re? Mennyi ido alatt jonne igy meg a csomag?
Aliexpresszrol szemuvegkeretet?
Mennyi idő alatt ér ide az USA-ból egy megrendelt csomag? Illetve kb. mekkora arányban érkeznek meg egyáltalán onnan a küldemények?
Egy olyan zenét keresek amiben két csaj énekel és egy kis figura fütyül benne. Az elején ha jól emlékszem a limuzinnal érkeznek meg?
Miert nem erkeznek meg a csomagjaim amiket rendeltem? Miert van mind a repteren mar tobb mint 34 napja? Kinek szoljak ilyenkor?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!