Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miert nem erkeznek meg soha...

Miert nem erkeznek meg soha az aliexpresszrol rendelt ruhak?

Figyelt kérdés

Egyszer rendeltem egy egyberuhat ami nem erkezett meg a hataridon belul es az ali azt irta, hogy tranzitban van.(visszakaptam a penzem)

Rendeltem egy szoknyat ami szinten nem erkezett meg es szinten azt irjak, hogy tranzitban van es ha 02.26ig nem erkezik meg akkor vegyem fel az eladoval a kapcsolatot.

Mar a szoknyarol is teljes mertekben lemondtam. Lehet tudni, hogy miert van ez? Mert nagyobb csomagok mint mondjuk egy telefontok vagy miert? Az ilyen aprobb dolgok meg mindig idertek de a ruhak soha.


2019. jan. 28. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen összegben rendelsz? Nem lehet hogy a vámon akad fenn?
2019. jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A ruha 1400 forint volt a szoknya 2000.
2019. jan. 28. 18:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak simán nem volt szerencséd. Hosszú évek óta rendszeresen rendelek (ruhákat is), és egy kezemen meg tudom számolni, hányszor volt probléma. Esetleg amikor rendelsz, nézd a bolt értékelését, meg a vásárlói véleményeket is és aszerint válassz.
2019. jan. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnaos miutan tobbszor irtam a ruha eladojanak csak utana neztem meg a boltot ea ott lattam, hogy nagyon rossz velemenyek vannak. Szinte mindenki ugy jart ahogy en. Viszont a szoknyahoz csak jokat irtak. Hat mindegy 02.26-ig varok aztan max visszakerem a penzt.
2019. jan. 30. 23:41
 5/5 anonim válasza:
Ha vámon akadna,akkor eleve kap róla értesitést email,sms,levél. Érdekes nekem minden meg jön,gond nélkül.Ha gondolod írj,tudok pár ruhát linkelni ami megérkezik. Ill most kinai ujév miatt csúszások is lehetnek
2019. febr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!