Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek a gyereke...

Van itt olyan akinek a gyereke twich oldalon elérte azt, hogy bevétele legyen? Mennyire biztonságos? Nem átverés?

Figyelt kérdés

Már napont 20-30an nézik mondjuk én nem örülök neki, de ameddig jól tanul engedem.

Hogy működik a fizetés? Bevételnek számít? Adózni kell utána?


2019. febr. 13. 19:51
 1/2 anonim válasza:
Én twitch néző vagyok, már gondolkoztam rajta hogy én is elkezdek streamelni. 20-30 néző az már elég szép. A pénzügyi részéhez sajnos nem értek mivel én meg nem csináltam, de elég szép összegek be tudnak jönni a donatekből (adományozás), és a feliratkozasokbol is. Megbízhatónak megbízható.
2019. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia én is kapok bevételt a twitch-től semmi átverés nincs benne a gyerekednek viszont az eredeti életkorát kell megadnia a szerződésben mert ha nem lehet érte jelenteni ha beírta akkor neked igazolni kell hogy gyereked bevételéről tudsz stb beírod a paypalod és a twitch utalja a bevételt! :)
2019. febr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!