Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Állásinterjún mennyire lehetek...

Állásinterjún mennyire lehetek őszinte?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem két különböző állásra, viszont az egyiken (pont azon, amelyiket kevésbé szeretném) sokkal hamarabb megyek interjúra.

Megmondhatom őszintén, hogy még nem szeretnék kezdeni, mert máshova is jelentkeztem és várom a visszajelzést? Vagy akkor ez így el is úszik a lehetőség? Ti mit mondanátok?


Köszönöm előre is!


2019. febr. 15. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:

NE!!!


Amúgy a többnyire 3 hónap próbaidő alatt BÁRMIKOR, indok nélkül, azonnal kiléphetsz.

2019. febr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy diákmunkáról van szó (recepció egy elit helyen). A telefonban a nő nagyon komolyan vette magát,és úgy tűnt, minél előbb kellene kezdeni, ha sikerül.
2019. febr. 15. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2019. febr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!