Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lakcímjelentő lapon mely...

Lakcímjelentő lapon mely mezőket kell kitölteni? (lakcím változás)

Figyelt kérdés
Nem én vagyok a tulaj

2019. febr. 17. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel a 1818-at és kérdezd meg tőlük, az a legegyszerűbb. Éjjel-nappal működnek hétvégén is.
2019. febr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Értelemszerűen. Nyilván először a személyi adatok, aztán a lakcímnél meg honnan tudjuk, hogy te állandó lakcímet, vagy tartózkodási helyet szeretnél bejelenteni, mi fog változni.

Inkább kérj meg valakit, aki érti kitölteni, vagy kérdezd meg telefonon az illetékes hatóságtól.

2019. febr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"vagy kérdezd meg telefonon az illetékes hatóságtól."


Ezt mondtam én is :) A 1818 a Kormányzati Ügyfélvonal, azért vannak, hogy segítsenek bármilyen hivatali ügyben, bármikor.

2019. febr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És ki mondta, hogy te nem ezt mondtad? De attól, hogy te ezt mondtad, nyilván még egyetérthetek veled és mondhatom én is ezt, nem? :)
2019. febr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Végül is... :P
2019. febr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!