Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha hibás a dvd film amit...

Ha hibás a dvd film amit rendeltem azt kicserélik nekem?

Figyelt kérdés
Rendes webshopból rendeltem.
2019. márc. 5. 23:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Online könyváruházból
2019. márc. 5. 23:16
 2/8 anonim ***** válasza:

Akkor is visszaküldheted, ha nem hibás, kötelesek kicserélni az árut, vagy visszatéríteni a pénzt.


A kézhezvételtől kezdve indul a 14 napos elállási jogod. Vedd fel velük a kapcsolatot, és írd meg, hogy hibás a lemez, szeretnéd kicserélni egy másikra.


Csak a visszaküldés költségét kell fizetned a törvény szerint.

2019. márc. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi a baja?

Ha sérült, azt nehéz bizonyítani, hogy nem te sértetted meg, így a bolt jóindulatán múlik.

2019. márc. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kb 40 percig néztem a filmet aztán kikapcsoltam a lejátszót mert dolgom akadt utána pedig semmi,csak tölti.
2019. márc. 6. 00:16
 5/8 belapus ***** válasza:
Bizonyos esetekben - és talán ez éppen az ( utána kellene nézni ) - csak bontatlan csomagolású terméket vesznek vissza.
2019. márc. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Más lejátszóba is próbáltad?
2019. márc. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha 40 percig hallgattad, akkor nem volt hibás, működött.

Az elállási jog - ahogy utalt is rá valaki - nem minden esetben él, bizony, egy felbontott DVD-nél sem.


"Nagyon jelentős terület az elállási jog alóli kivételeknél a lezárt csomagolású hang-, illetve képfelvétel, valamint a számítógépes szoftver példányának adásvétele, ha az átadást követően a fogyasztó a csomagolást felbontotta; a hírlap, folyóirat és időszaki lap, kivéve az előfizetéses szerződéseket, az előfizetéses szerződések kivételével.


Tehát ha meghallgattuk a megrendelt CD-t, azt már nem küldhetjük vissza, ahogyan a kiolvasott újságot sem."


Ettől függetlenül vannak olyan eladók, akik a jó fírnevük megőrzése és a vevők elégedettsége érdekében ezt mégis megteszik - DE NEM KÖTELEZŐ!


Próbáld meg, írj az eladónak, veszteni nem vesztesz vele - hátha...

2019. márc. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintemöa lejátszóddal lesz a gond.
2019. márc. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!