Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy a közösségi...

Mit tehetnék hogy a közösségi médiában megjelenő sok újgazdag, sikeres fiatal nő látványa ne fusztráljon?

Figyelt kérdés

A legegyszerűbb törlöm magam ezekről az oldalakról, de akkor is látni őket a városban.

Drága autókkal közlekednek, márkás ruhák, szuper külső és összeségében látszik hogy tele vannak pénzzel.

Nekem marad a bkk és a számológép hogy kicentizzem minden hónapban a kiadásaim a bevételemhez mérve.

27/N



2019. márc. 7. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Keresel egy amerikai milliárdos férjet, és meglátod hogy az általad említett sok sikeres gazdag egyből szegénynek fog tűnni és nem lennél egyiknek a helyében sem.

Bár férfi vagyok, de valamikor régen én is éreztem így, hogy mások sikeresebbek. Aztán idővel úgy alakítottam az életem, hogy teljesüljön a következő két idézet:


"A sikeres ember az, aki reggel felkel, este lefekszik, és közben azt csinálja, amihez kedve van."


"A boldogság ott kezdődik, amikor azt csinálsz amit akarsz, és nem azt amit mondanak."


S máris nem gazdagnak tűnt az egész ország, hanem pont fordítva, nyomorúságos és kiszolgáltatott emberek lakhelyének.

2019. márc. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
68%

Ahogy első írta.


1) Keress több pénzt - de mindig lesznek nálad gazdagabbak.

2) Válts életszemléletet. Gondolj a nálad szegényebbekre és adj hálát azért, hogy neked több jutott :)

2019. márc. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Az én életfilozófiám:

"Csak olyan emberektől kérj, vagy fogadj el tanácsot, akik már ott vannak, ahova te szeretnél eljutni"

Ha legközelebb ilyen embert látsz, akkor kérdezd meg, hogy hogyan csinálta és fogadd meg a tanácsait.

2019. márc. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Mások élete helyett foglalkozz a saját életeddel.


Őket csak olyan szempontból vedd figyelembe, hogy mi az amit tanulhatnál tőlük ahhoz, hogy magad is előrébb legyél.mPersze egyszerűbb "újgazdagozni". De nem ők tehetnek arról, hogy rosszul alakítottad a saját életed és centizned kell.

2019. márc. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!