Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nyertem a lottón, mit tegyek?

Nyertem a lottón, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pár hónapja nyertem egy hatalmas összeget, azóta meg is kaptam, viszont kétségbe vagyok esve.

Nem szóltam senkinek, sokszor el sem hiszem és amit érzek az leírhatatlan. Nemtudom mit csináljak, még nem vettem semmit reszketek ha rá gondolok.

Mit tudnék tenni, nem akarom hogy elfogyjon de megfogok bolondulni. Segítség.


2019. márc. 14. 15:55
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nem akarom hogy ezmiatt menjen tönkre az életem, teljesen bestresszelt. Fiatal vagyok még, de már tiszta paranoiában élem a napjaimat. Abban bíztam hogy jobb lesz majd felrogom de nem
2019. márc. 14. 15:59
 2/15 A kérdező kommentje:
Felfogom*
2019. márc. 14. 15:59
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha ez igaz, akkor attól függöen mekkora az összeg,oszd el 4 fele .

1 lekötöd

2 befektetés

3 lakás, ház, autó

4 szorakozás

2019. márc. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Okosan befektetsz belőle. Veszel kiadható lakást, vagy ami tetszik. A lényeg hogy el ne verd, hanem gondolj arra hogy a hozamából életed végéig megélhetsz, sőt lesz mit örökül hagynod.
2019. márc. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez az hogy nem vehetek semmit. Félek elmondani és ha költeném egyből meglátnák. Nem rég költöztem össze a barátnőmmel ő is látja hogy valami nem oké velem azthiszi megcsalom :(
2019. márc. 14. 16:08
 6/15 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam hogy odaadom az egészet az itteni kórháznak vagy többfelé elosztom. Több 100m
2019. márc. 14. 16:09
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Mond el hogy nyertél egy kisebb összeget. Amit nem sajnálsz elkölteni vele. A többiről nem szólj.
2019. márc. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Utalj nekem 3-at. Elég is lenne:)
2019. márc. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem 50 ezer is elég lesz, küldhetem a számlaszámom? :))

Nehogy elosztogasd! Utána meg minimálbérért dolgoztok? Vicceld meg a barátnődet! Azt hazudod neki hogy teljesen tönkrementél, hatalmas adósságod lett, több számjegyű, nézze csak meg a bankszámládat. Majd megnézi és látni fogja a pozitív előjelet a negatív helyett.

2019. márc. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Mindig az ilyen balherék nyernek. Minek játszottál ha kiakadsz a pénztől azt nem értem.
2019. márc. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!