Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nyertem a lottón, mit tegyek?

Nyertem a lottón, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pár hónapja nyertem egy hatalmas összeget, azóta meg is kaptam, viszont kétségbe vagyok esve.

Nem szóltam senkinek, sokszor el sem hiszem és amit érzek az leírhatatlan. Nemtudom mit csináljak, még nem vettem semmit reszketek ha rá gondolok.

Mit tudnék tenni, nem akarom hogy elfogyjon de megfogok bolondulni. Segítség.


2019. márc. 14. 15:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Azért az egészet ne adományozd el.(De támogatom az adományozási szándékodat.)

Vegyél egy lakást befektetésnek.(Erről mondjuk nem is kell tudnia senkinek.)

Aztán pedig ha veszel valami drága dolgot, elmondhatod, hogy nyertél, de azt ne, hogy mégis mennyit.

(Ja és nekem is utalhatsz belőle :DD)

2019. márc. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha ez igaz - akkor hidegvér. Nyugalom. Vegyél le belőle egy kisebb összeget - amennyi néhány havi megélhetésre kell - , a többit pedig kösd le egy másik bankszámlán.

Egyrészt ezzel biztonságba helyezed, másrészt téged sem nyomaszt, hogy ott van, és nem kezdesz belőle hirtelen költekezni.


Ezután keress egy pénzügyi tanácsadót, de olyat, aki nem húz le téged. Próbálj meg olyan befektetéseket találni vele, amelyben busásan kamatozik a pénzed, és amellyel ő is jól jár.


Készítsetek pénzügyi tervet. Mit kell most kifizetned a közeljövőben, mire szeretnél mennyit költeni. Fel kell építeni egy olyan modellt, amely több bevételt hoz a már meglévő pénzből, mint amennyit kiadsz belőle, és akkor ez hosszú távon fenntartható lesz.


Én legalábbis ezt csinálnám.

2019. márc. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Engem is stresszel a pénz, én nagyon szeretek adakozni a rászorulóknak.
2019. márc. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Én meg sajnos sosem nyerek pedig nagyon jól jönne gyerekeimnek a pénz 🙁🙁🙁

Nagyon nehéz helyzetbe vagyunk

2020. aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Mr.Bab válasza:
37%
Na megy a lejmolás utolsó.
2023. jan. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!