Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha tippmixben...

Mi van akkor, ha tippmixben tettem 2 fogadást, amiben mind a 2 meccsnél arra fogadtam hogy ez vagy ez nyer, de döntetlennél a tét visszajár. Ha az egyik meccs döntetlen lesz, és a másik nyer akkor mi van? Akkor mi van? 😀

Figyelt kérdés

2019. márc. 18. 18:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést az utolsó mondatot kétszer írtam le..🤭
2019. márc. 18. 18:08
 2/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"A „Döntetlennél a tét visszajár” típusú fogadási sorok olyan két kimeneteles fogadási lehetőségek, ahol csak arra lehet fogadni, hogy ki nyeri meg az adott mérkőzést. Nyerésről akkor beszélhetünk, ha az általunk megfogadott csapat megnyeri a mérkőzést. Fogadói szempontból előnye az, hogy döntetlen eredmény esetén a tét visszajár, ekkor a fogadási naplóban 1-es nyereményszorzónak megfelelő összegű nyeremény kerül feltüntetésre."


Azaz: ha az egyik meccs döntetlen, akkor az 1.0 odds-szal lesz. Ha a másik nyer, akkor annyit nyersz, ha a másik vesztes, akkor semmit sem nyersz, ha a másik is döntetlen, akkor a tétet visszakapod.

2019. márc. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2019. márc. 26. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!