Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy sportruházati üzletben...

Egy sportruházati üzletben kérhetek bármiféle tanúsítványt arról hogy az ott árult termékek főleg Nike Adidas vagy Reebok cuccok valóban eredetiek?

Figyelt kérdés

Hétvégén egy vidéki üzletben jártam ahol főleg Nike cuccokat árultak.

Kértem valamiféle tanúsítványt de bambán néztek,aztán meg fel voltak háborodva.


Kibérelni egy üzletet,aztán feltölteni hamis márka jelzésessel ellátott ruhákkal cipőkkel nem nagy kunszt.


Na de én mint vásárló hol tudnám ellenőrizni hogy az adott üzlet valóban eredeti termékeket árul-e?



2019. márc. 25. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

1.: Alapban csak márkaboltban vásárolj!

2.: Elvileg kérhetsz, de gyakorlatilag meg elhajtanak anyádba.

3.: Ha mutat is egy papírt...na akkor mi van? FBI igazolványt is nyomtathatsz magadnak.

4.: Engem egyszer egy 30 rugós kesztyűvel akartak levenni, és mikor közöltem, hogy ez kamu és kérem a vásárlók könyvét, a tulaj majd nem nekem jött!

2019. márc. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De honnan tudom hogy az adott márkaboltban eredeti cuccok vannak?
2019. márc. 25. 14:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Onnan hogy MÁRKAbolt.
2019. márc. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!