Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerinted hazudott a nő?...

Szerinted hazudott a nő? (állásinterjú)

Figyelt kérdés

Beadtam az önéletrajzomat egy állásra (állami szféra: adminisztratív állás egy nagyobb óvodában). A fizetéssel tisztában voltam, tudom ,hogy nem sok. Visszaír az igazgató, hogy szívesen lát állásinterjún, de a bér ennyi és ennyi. Több juttatás nincs. Így is érdekel-e engem?

Miközben tudom, hogy van utazástámogatás. Ezt miért kell eltitkolni. Csak én érzem, hogy olyan, mintha nem is akarná, hogy bemenjek? Mintha el akarna riasztani. Párom szerint már megvan a csókos az állásra, csak hát kötelező volt meghirdetni ugyebár.Ti mit gondoltok?


2019. márc. 26. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebbe többet nem kell belelátni.

Az utazási költségtérítés nem juttatás, azt elköltöd a bérletre.

Arra gondolt, hogy nincs cafeteria és egyéb plusz,csak a bér.


Nyilván előre akarta ezt tisztázni, hogy így ennyiért érdekel-e téged az állás. Az neki és és neked is időpazarlás, ha feleslegesen interjúztat.

2019. márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos lehet benne igazság. Párom dolgozott közszférában protekcióval. Az interjúztatás ugyanúgy meg volt nem tudom hány emberrel de már akkor tudták hogy őt veszik fel. Menj el az interjúra mert azért sok helyen nem így mennek a dolgok.
2019. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De igen, ez juttatás. NAV honlapján is szerepel mindez, részletesen leírva, ott olvastam utána. Amúgy köszi a választ.
2019. márc. 26. 20:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem juttatas, mert nem opcionalis, hanem kotelezo megadnia torveny szerint.
2019. márc. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az utazási támogatás egyértelmű, hiszen jogszabály írja elő. Talán ezért nem említette a vezető. Nem kell mindjárt rémeket látni!
2019. márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Most írt Messengeren az egyik ott dolgozó, akit ismerek és elmondtam neki mindezt, hogy úgy tudja már van valaki arra az állásra.

Na most akkor mit csináljak?

2019. márc. 26. 21:05
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
#21.05 Menj el!
2019. márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Akkor hagyd a fenébe. Kétlem hogy te lennél az a valaki mivel még interjún sem voltál.
2019. márc. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!