Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan mondjak le egy állásint...

Hogyan mondjak le egy állásinterjút?

Figyelt kérdés
A telefonszámot, amelyről hívtak nem tudom elérni. SMS-ben ilyenkor küldhetek egy üzenetet, hogy már nem aktuális a munkakeresésem vagy hagyjam?

2018. aug. 23. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak tudsz kotorni egy központi email címet a céghez. Miért nem tudod telefonon elérni?
2018. aug. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
vajon miért nem tudom elérni... mert nem veszik fel a telefont :'D
2018. aug. 23. 09:53
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Ki is lehetett volna kapcsolva, melyik ujjamból szopjam elő, hogy melyik? :'D Zseni....

Ha emailt nem tudsz keresni, akkor nyilván marad az sms, kizárásos alapon....

2018. aug. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Estádio de Felchút ***** válasza:

Ha már behívtak, menj el, és mondj be egy olyan összeget, amitől kettéáll a fülük.

Ha megadják, akkor meg max. neked áll ketté a füled. Ez üzlet, itt a birkalelkű primadonnák hamar mennek a szemétbe.

2018. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül visszahívtak és örültek, hogy legalább szóltam, hogy nem megyek. Biztosítónál lett volna az interjú, úgyhogy a bérigényem szinte teljesen mellékes lett volna. Dolgoztam már hasonló munkakörben, nem az én asztalom. Ha minden kötél szakad, majd újra elgondolkozok rajta... De addig is, meghagyom másnak ezt a szakmát :)
2018. aug. 23. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!