Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Milyen olyan termék volt neked amit itthon egyáltalán vagy csak nagyon nehezen tudtál megszerezni, de nagy szükséged lett volna rá, de külföldről sikerült rendelned?

Keress kérdéseket hasonló témákban: vásárlás, eBay, amazon, termék, webshop, külföld

márc. 27. 13:28  Privát üzenet  

A válasz

Egy telefont akartam venni itthon, végül maradt Shezhen.

Oppo R17 Pro 8Gb/128Gb

Itthon maximum a 6 gigásat lehetett kapni én meg úgy voltam vele, ha már telefont veszek akkor legyen a jobb. Ennek az igényemnek a kielégítése végett kellett Kínához fordulni.(nem ebay, ali, stb... rendes oldalról)

A csomag úton 😉

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 31. 10:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudom legálisan itthon árulni pl. a primark termékeit?
EU-ból vásárolt termék után kell-e itthon az értékesítés után valamit fizetni, ha Angliából alapból a termék bruttó árát fizetem ki?
Szabad itthon hamisított terméket az eredeti nevével, és márkajelzéssel eladni?
Van olyan termék vagy szolgáltatás ami külföldön már van de még itthon nincs?
Most vettem egy ilyen olcsó boltba 290 Ft-ért egy vonalzókészletet. Itthon derült ki hogy nem nagyon van egyenes szakasza egyiknek sem. Szerintetek visszavigyem?
Ha egy külföldi cég (eu-s) kozmetikai termékét szeretném itthon forgalmazni (néhány termékének 1 forgalmazója már van itthon), mik a teendőim?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!