Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen olyan termék volt...

Milyen olyan termék volt neked amit itthon egyáltalán vagy csak nagyon nehezen tudtál megszerezni, de nagy szükséged lett volna rá, de külföldről sikerült rendelned?

Figyelt kérdés

2019. márc. 27. 13:28
 1/3 anonim válasza:

Egy telefont akartam venni itthon, végül maradt Shezhen.

Oppo R17 Pro 8Gb/128Gb

Itthon maximum a 6 gigásat lehetett kapni én meg úgy voltam vele, ha már telefont veszek akkor legyen a jobb. Ennek az igényemnek a kielégítése végett kellett Kínához fordulni.(nem ebay, ali, stb... rendes oldalról)

A csomag úton 😉

2019. márc. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan volt, hogy olcsóbban tudtam külföldről, pl túrabakancsot, ami itthon a legolcsóbb helyen 88000 volt, 190€-ért vettem, szállítással együtt (65.000 volt akkor)

Crossfit cipőt is rendeltem Amerikából, akkor olyan itt még nem volt. Duriánt Vietnámból, azt mondjuk nem interneten rendeltem, hanem egy itt élő vietnámi kereskedő tudta beszerezni.

2021. márc. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Méretre készült ruhát Indiából.
2021. márc. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!