Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik a jobb pozíció illetve...

Melyik a jobb pozíció illetve melyik a hosszabtávú stabil hátterű munkahely? Szobalány szállodában vagy egy gyárban operátornak?

Figyelt kérdés
2019. márc. 31. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Amelyik fél óája is volt...
2019. márc. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Operátor
2019. márc. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahol jobban tudsz fejlődni, előre lépni.
2019. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Meton ***** válasza:
68%

A szállodaipar mindig necces, legalábbis szerintem a legtöbb szálloda folyamatosan a túlélésért küzd. Ha olcsón dolgozol, bármit megcsinálsz, 24 órából 25-öt dolgozol, akár 3 ember helyett is, akkor a szállodában is lehet jövőd. A szálloda inkább rövid távú munkahely, érdemes helyezkedni, oda menni, ahol jobban érzed magad.

A gyárak általában hosszú távra terveznek. Persze itt is van olyan, ahonnan két hónap után kiraknak, de azért általában a jobb helyeken úgy terveznek, hogy mindenkit állományban tudjanak tartani. Nagyobb cégek megtehetik azt is, hogy egyik helyről átteszik a feleslegessé váló embereket oda, ahol szükség van rájuk. Ha tényleg hosszú távra tervezel, akkor egy nagy multihoz menj. Kisebb cégek szoktak úgy felmondani, hogy pár hónap után visszavesznek. Ez se rossz, ha szereted a munkád. Ami engem illet, én a pénzért dolgozok, azt csinálom, amiért többet fizetnek.

2019. ápr. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!