Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mint külső szemlélő, mi a...

Mint külső szemlélő, mi a meglátásod erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Adott egy munkahely, es egy "felajanlott" pozicio. A fonokom gyerekvallalasra keszul, igy a helyere szuksegeltetik vki. Vagyok én, aki segiti az adminisztrativ munkajat neki es a helyettesnek, rovid ideje vagyok a cegnel, de van mar tapasztalatom hasonlo munkakorben. Es van egy kollegano, aki mas teruleten dolgozik. Ezzel a kolleganovel igen igem kozvetlen a viszonyunk, egy kivallo hinne, hogy egy part alkotunk. Nem hiszi hogy en valoban mondent megosztok vele. A fonokom ot ajanlana a helyere, mig o gyereket nevel. A kollegano vezeregyeniseg, minden tudasa meglehet a ppzicio betoltesehez, en viszont sokkal ugyesebb vagyok az adminisztracios teruleten. Igy a helyettes engem javasolna. Bennem semmi feltekenyseg a kollegano fele, sot tamogatnam barmiben es ugy hiszem, hogy is engem. Szoval feszultseg bennem nincs, ha o kerulne oda, ahova akar en is kerulhetnek. Viszont a szemem az boki, hogy nem osztotta meg velem, hogy feltettek neki a kerdest... vallalna-e. Lehet, hogy tulsagosan megbiztam benne, annak ellenere, hogy o nem viszonozza" ezt a bizalmat? Vay mi lehet az oka?

2018. máj. 24. 19:05
 1/2 A kérdező kommentje:
A fonokeink tudjak, hogy igen jo viszonyban vagyok vele
2018. máj. 24. 19:06
 2/2 anonim ***** válasza:
92%

Nyilván ez egy olyan információ, amit nem szokás idő előtt kifecsegni. Abba nem gondoltál bele, hogy lehet ez volt a teszt melyikőtök alkalmasabb a pozícióra pletyka szempontjából? Bármi előfordulhat.


Vannak helyzetek amikor nem kell és nem is lehet barátokként kezelni a kollégákat a munkahelyeden.


A főnököm váratlanul elment a cégünktől néhány éve. Három hónappal korábban kérdezte meg a nagyfőnök, hogyha így történnének a dolgok, akkor rám számíthatnának-e a helyén. Kikerekedtek a szemeim, de végül igent mondtam. Nem tartottam fairnek sem magammal sem a főnökömmel, sem senkivel szemben ezt a bánásmódot, de tartottam a számat és a hivatalos kinevezésemig senkinek nem mondtam semmit. Annak sem, akivel hasonló a viszonyom, mint a tiéd a kollégáddal. Egyszerűen vannak dolgok, amikről jobb hallgatni. A mai napig nem tudja senki, hogy én ezt tudtam előre. Kétélű fegyver ez. Nyilván nekem jobb lett, de valahol a lelkem mélyén bennem van, hogy az én hátam mögött is megtehetik bármikor ugyanezt, ha érkezik "alkalmasabb" a helyemre.

2018. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!