Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha elkuldtek egy cegtol...

Ha elkuldtek egy cegtol kesobb van esely visszakerulni?

Figyelt kérdés
Elkuldtek egy nagy allami cegtol meg januarban. Hibaztam a munkavegzes soran, viszont anyagi vagy egyeb kart nem okoztam. Tehat ugymond semmi olyat nem csinaltam (lopas stb). Most ujra jelentkeztem hozzajuk allashirdetesre, mert bar nem hittem, de hianyzik azota is az a munka. Nehez volt de en jol ereztem magam benne. Most vissza szeretnek kerulni, van ra esely?
2019. ápr. 11. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem mindegy melyik állami cég és mekkora volt a hiba

Valamiért elküldtek, hasonló munkakörbe biztosan nem.

2019. ápr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szűkségük lenne a TE munkádra,el sem küldtek volna. Gondold el,ha most visszavesznek,azzal mit sugalnak a többi dolgozó felé. Hibázz nyugodtan,elküldünk fizetetlen szabira,aztán 3 hónap múlva visszaveszünk.
2019. ápr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Hibaztam a munkavegzes soran,"


Minden ember hibázik, de ha emiatt elküldtek, akkor vagy komolyabb hiba volt, vagy más oka is lehetett (pl. kellett a hely valakinek)

Ha valaki felmond egy munkahelyen, akkor még esélyes, hogy esetleg visszaveszik (bár én akkor se mennék vissza, nem csinálnék bohócot magamból), de ha elküldték, akkor egyáltalán nem valószínű, hogy visszaveszik.

Anyám annak idején azt tanította nekem - és igaza volt -: "Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel!"

2019. ápr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyat láttam már hogy elküldtek egy targoncást a cégtől aztán kevés volt az ember és munkaerő kölcsönzőn keresztül visszakerült. Kénytelenek voltak alkalmazni ha nem akarták megállítani a termelést.
2019. ápr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!