Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikor kapom meg az utalást ha...

Mikor kapom meg az utalást ha ma állítólag elutalták? Hiába kellene a pénz, nem jön.

Figyelt kérdés
Keresetpótló juttatást várok. Hívtam a munkaügyit, azt mondták úgy tudják el utalta ma a magyar államkincstár. De nem tudják biztosra, mert ugye nem ők hanem a kincstár utal.de a tájékoztatásba is azt kapták ma lesz rajta a pénz. Mindig 15. Én utaltak idáig és reggel már rajta szokott lenni. Tiszta ideg vagyok ma kelett volna be fizetnem határidőre egy összeget és így nem tudom. Vajon mikor érkezik meg, ha ma tényleg elutalták?

2019. ápr. 16. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Jövő hét hétfőn kb. Sajnálom :( Éhen halsz?
2019. ápr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jövőhét hétfőn húsvét. Ez most komoly? Mi tart addig? Hát lehet, hogy akkor éhen IS.
2019. ápr. 16. 14:32
 3/3 anonim ***** válasza:
ha ma tényleg utalt a államkincstár, akkor holnap reggel a számlán lesz a pénz.
2019. ápr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!