Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Manapsag mi a kozvelemeny a...

Manapsag mi a kozvelemeny a penztaros munkarol?

Figyelt kérdés
egy szinten van az arufeltoltokkel? vagy esetleg egyaltalan nem is nezi le a tobbseg?

2019. ápr. 27. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Annak ellenére, hogy nem csinálnám, nem is nézem le.
2019. ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én viszonylag jólmenő és jól kereső vállalkozó vagyok, de senki munkáját nem nézem le, aki dolgozik.

A pénztárosokra munkájára is ugyanúgy szükség van, mint az orvosokéra vagy a mérnökökére.

2019. ápr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vannak, akik mindenkit lenéznek. Engem ilyen ostoba emberek véleménye biztos nem érdekelne.

Megnézném, mi lenne velük, ha a boltban senki nem pakolná ki az árut, amit meg akarnak venni, nem lenne senki, aki kifesse a házukat, megjavítsa a kocsijukat, elszállítsa a szemetüket.

2019. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Miert, ilyet szeretnel csinalni?


Nagyom buta felfogasod van kerdezo.

2019. ápr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem nézem le, de az biztos, hogy nem szeretném azt csinálni. Egyik coop-ba ahová annó sokat jártam, egyik nap azt láttam, hogy már nincs székük a pénztárosoknak. Addig szerintem csak-csak elment az a munka, de hogy egész nap ott állni, pláne, hogy azt ülve is meg lehetne csinálni, szerintem ez abszurd
2019. ápr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az hogy manapság ilyen munkakör.


Bolti személyzet van. Ez csinál ügyfélszolgálatot termék eladást polc feltöltést és netán még pénztárazik is.


azok az idők már rég elmúltak amikor beülsz a pénztárgép mögé és ott üldögélsz amikor éppen nem jön vásárló.

2019. nov. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!