Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elfogyott a pénzük és következ...

Elfogyott a pénzük és következő hónapban is alig fog maradni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Annyi minden közbejött ebben a hónapban és olyan rossz időzítéssel,hogy nem maradt pénzünk.Így is kölcsön kellett kérnünk amit most fizukor vissza is kell adnunk plusz már muszáj kifizetni a kocsi féléves biztosítását így marad egész hónapra majd 40 ezer forintunk kajára,tankolni,rezsire(ami már alapból kb ennyi) Nagyon kétségbe vagyok esve,el sem hiszem hogy idáig jutottunk...már annyi mindenről le mondunk,egyre lejjebb és lejjebb adunk az amúgy sem nagy igégényeinkből és egyszerűen nem értem hogy hova megy el a pénz.többet akarok dolgozni,új munkahelyet de ez is időbe telik míg találok főleg hogy 8 általánosom van.a jövőhéten kisebb műtétem is lesz,nem fogok tudni az állással foglalkozni...bele sem merek gondolni mi lesz így.már hányingerem van az idegességtől...mit tehetnék?minden tanácsot meghallgatok és köszönöm szépen!

2019. máj. 5. 17:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%

Most jutott eszembe, hogy a 68 éves szomszédomat simán felvették a CBA-ba árufeltöltőnek, pedig antitalentum a számítógéphez, még az egyszerű telefonja is problémát jelent neki és nem tud számolni csak nagy keservesen.

Úgy hogy ne majrézz, vágj bele!

A pénzen kívül sok mindenhez hozzájut leárazva, mindent frissen kap és ha valamit leselejteznek, mert mondjuk szakadt a doboza, behorpadt, vagy ilyesmi, azt ingyen elhozhatja.

2019. máj. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm szépen! és önéletrajzot kellene vinnem vagy csak szóbeli "ismerkedésre" számítsak?(Mert akkor valahogy meg kellene csinálnom az önéletrajzomat még ma,mert csak ma érek rá)
2019. máj. 8. 10:05
 13/14 anonim ***** válasza:
82%
Önéletrajzot már majdnem mindenütt kérnek, de valami írásbeli jelentkezés az adataiddal feltétlenül szükséges.
2019. máj. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem váljatok el és próbáljátok meg külön-külön egyedül. Én egyedül vagyok, nem is kell család se asszony és tényleg jobban elvagyok és gondom sincs senkire.
2019. nov. 17. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!