Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fundamenta levél, hogy nem...

Fundamenta levél, hogy nem érkeztek meg a számlák, amivel a lakáscélú felhasználást igazolom?

Figyelt kérdés
Van olyan, aki így járt? 25-én feladtam ajánlott levélként elsőbbségivel, május 3-áig kellett, hogy megérkezzen. Ma kaptam levelet, hogy nem jöttek meg az igazoló számlák. Lehetséges, hogy nem iktatták még a levelemet? Sajnos már este volt, mire hazaértem és kivettem a postaládából, bosszant, hogy hétfőig semmit nem tehetek.
2019. máj. 10. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:

"Ma kaptam levelet, hogy nem jöttek meg az igazoló számlák."


És milyen keltezés van a levélen?

Nem a borítékon, hanem a levél alján (vagy tetején), dátumnak - az azért sok mindent elárulna.

2019. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Május 5. És úgy van fogalmazva, hogy május 3ig nem érkezett meg.
2019. máj. 10. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor írj nekik emailt - ha van email cím - vagy hétfőn hívd fel őket és diktáld be az ajánlott levél ragszámát, hogy ilyen és ilyen ragszámú ajánlott levélként feladtad.

Atztán majd meglátjátok - lehet, hogy beérkezett, csak elkavarodott, stb.

Nyugalom, hétvégén úgysem történik semmi :-)

2019. máj. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, az volt, hogy bemenő és kimenő leveleket teljesen külön kezelik és sokszor több hetes lemaradás van közöttük. :/ szóval megvan a cuccom.
2019. máj. 14. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!