Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Levelet kapott a bátyjám a...

Levelet kapott a bátyjám a polgármesteri hivatalból. Mi lehet benne?

Figyelt kérdés

Levelet kapott a tesóm a polgármesteri hivataltól, de nem ide van bejelentve mint lakos.A neve kint van a névtáblán, mert itt lakott,és volt bejelentve pár évvel ezelőtt de ezen kívül semmi egyéb.Én csak egy hét múlva tudom felvenni és akkor is meghatalmazással csak és kizárólag.

Mit küldhettek neki?

Esetleg nekem akartak valamit küldeni(szomszéd, egyéb jóakaró)csak a névtábla alapján tesóm nevét írták a papírra?Nem voltam itthon így nem is tudom átvehettem volna-e meghatalmazás nélkül, gondolom itthon sem.


Milyen esetben küld ilyen levelet a hivatal, illetve lehetek-e én a címzett úgy, hogy MÉG nem ide vagyok bejelentve állandó lakcímre, sőt ideiglenesre sem.


Ergo ebben a lakásban én lakom(hivatalosan), de a bátyjám nevére jött a levél, aki nincs ide bejelentve.Érdekes és kíváncsivá tett mi lehet a levélben, ugyanis én veszem fel , de hétfőig még van 6 nap.Ha egy kellemes szomszéd bejelentése áll benne akkor szeretném ezt a 6 napot is kihasználni a továbbiakban való kapcsolatunk végkimenetelére.Ha tesómnak jött valami, elég keveset van itthon, most május 1 miatt épp igen, akkor elég sok köze lehet hozzá, nem szeretném hazarángatni minden héten.

Köszi a választ.



2019. ápr. 30. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Rovid valasz lesz: a vilagon semmi kozod nincs hozza, hogy mi van a levelben.
2019. ápr. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ugyan mit csinálhattál, ha "kellemes szomszéd bejelentésétől" rettegsz?


tudjuk, semmit...csak ezek a gonosz szomszédok minden csip-csup dologért járnak az önkormányzathoz jelentgetni...:D

2019. ápr. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Keves első válaszadó.

Mivel a meghatalmazásban amit a tesóm írt ÉN vagyok a meghatalmazott, és emiatt nekem kell eljárjak az ügyben, nem tudom mennyire fontos ez a levél, szóval rohadtul van közöm hozzá.


Engem kértek meg, hogy vegyem át, de a munkám miatt nem olyan egyszerű az adott időpontokban ott lennem a hivatalban akár milyen fura is a munkanélküli ráérős agyadnak felfognia.


Én nem vakarom a seggem otthon, hanem eljárok dolgozni, a tesóm pedig abban a szerencsés esetben van, hogy nem kell az ilyen emberekkel foglalkoznia, mert már rég elhúzott innen.


Szóval pont annyi közöm van hozzá amennyi neked nincs drága kommentelő, de a kérdésre adott válaszod szart sem ér.

Legközelebb kímélj meg kérlek.Köszönöm, további szép napot.

2019. máj. 2. 08:57
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
ha van meghatalmazásod, akkor meg mégis miért nem mész be, oszt veszed fel? ne mondd már, hogy 0-24ben dolgozol minden nap, hogy soha nem tudsz a postára menni...ha meg amúgy nincs közünk hozzá, miért minket faggatsz, hogy mi lehet benne?
2019. máj. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelő.A Polgármesteri hivatalban van/volt a levél és ott ügyintézési napok-órák vannak egy héten 2-szer munkaidőben amikoris ha hiszed, ha nem én is dolgozom.

A levél tartalma azért lett volna fontos, mert ha egy súlyadó vagy hasonló papír, amit megkapott már az aktuális címére is, vagy a NAV-tól papír, akkor nem kellett volna felmenjek, szabit kivegyek, és a procedúrát végigjárjam.De megvan a papír, és ahogy sejtettem egy csekket tartalmaz, ami már be van fizetve elektronikus úton, ezért nem is értettem a hivatal értesítését.

2019. máj. 6. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!