Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Futár nem találta a címet és...

Futár nem találta a címet és egyszerűen nem vette fel a csomagot tőlem. Majd telefont is kinyomta. Mit tegyek ha hétfőn is ilyen lesz?

Figyelt kérdés

Történet: emagon vásárolt gpsem nem jó.Emag garancia háztól házig futárszolgálattal működik.

Sofőr vagyok,a munkahelyemen hagytam a gpst. Hív a futár (DPD). Itt van a munkahelyem címén ,hol vagyok? Kiderült az utca közepén van egy beágazás ott van. Ok!iparzóna,Ok fura a számozása de kb 50 csomag 49el simán odatalált a futár a munkahelyemre. Másrészt egy nagyon ismert utca,(ha a beugrót nem ismeri valaki okés)de egy 2km hosszú utcát nem ismerni. (Miskolc Besenyői u ott van a piac autókereskedések"25 éve egy helyen" gyárak...benzinkút repülőtér,méh telep 15éve). Hívás közben enyhén arrogáns volt. Mondom xxxvas kft-t keressen ki van írva!+kék kerítés szemben xxx fuvarozó cég kamionjai állnak-mind látható az utcáról. Kérdezi méh telep -mondom nem! ....mondom ahol van onnan hogy kell mennie a cégemhez....kérdezi a cég nevét mondom xxx vas kft. Válasza: "Ismét kérdezem a méhtelep???"-szerintem ez se túl kedves így. Kéri álljak ki az út szélére. Hívom kollégám eltelt 1-2perc annyi alatt oda ért volna a futár. -ok figyeli. Fél óra múlva hívom kollégám.Mondta a kapura nézett munka közben nem jött futár. Hívom a futárt nem veszi fel. Hívom újból 10 perc múlva -kinyom. Cégesről hivom annyit mond flegmán.Nem találta a címet. Kérdezem :akkor mi lesz. Mondja majd valamikor a jövő héten.

Na de ha akkor se talál ide???? Vagy szándékosan elfelejt bejönni?

(Ha valaki ért a Mio truck 7670LM gpsezhez írhat)


Vicces a sztori kb 500-800m re lévő szervízbe kellett volna eljuttatni a csomagot;).

Vicc 2 gls futár utána hozott csomagot címemre.(körzetén belűl lakom) mondom csak a cég nevét ,kérdezem áthozza e? Simán áthozta volna,(szomszédom átvette).



#futár #flegma #kötelességmulasztás
2019. máj. 10. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A futarok alapbol nyomik, erre rajon, hogy agyon vannak dolgoztatva, es ha nem lenne eleg, ott a rengeteg nyomi ugyfel, aki nincs ott a megadott cimen, elvarja, hogy akkor menjen, amikor neki jo, akadekoskodik, hogy atvetel elott kibonthassa a kuldemenyt, stbstb.


Ha tenyleg csak 800m, akkor inkabb vidd be magad, problema megoldva.

2019. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1es. Ezért a munkahelyem címét használom.
2019. máj. 10. 22:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a DPD google értékeléseit és nem fogsz csodálkozni semmin.
2019. máj. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2es jogos!de az emag mégis őket preferja.:(
2019. máj. 11. 10:52
 5/7 anonim ***** válasza:
A dpd tenyleg katasztrofa, kiirjak hogy 15-16 kozt jonnek, hazaerek 15:01-re es semmi. Mint kiderult allitolag volt de en nem lattam se jonni se menni autot, ertesitot nem dobott, smst nem kuldtek, nem hivtak. Van olyan ceg aki szol elotte ha jon peldaul. Kb 15 mp felhivni valakit akihez indul. Akar ut kozben. Mehettem a depot-ba a csomagomert..
2019. máj. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja es tegyel irasbeli panaszt ilyenkor mivel arrogans volt es kinyomott. Nem elfogadhato viselkedes, es akkor vagy valt a stilusan vagy inkabb nem gazdagitja az allomanyt...
2019. máj. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6os. Erősen gondolkodom rajta. De! Ha csak kap egy ejnye bejnyét és ő jön a csomagért. Ő hozza vissza a csomagot,biztos összetöri na akkor bizonyítás törött volt nem volt törött.;(
2019. máj. 11. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!