Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » MKB SZÉP Kártya Vendéglátás...

MKB SZÉP Kártya Vendéglátás zsebéből lehet valahol készpénzt kapni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 14. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy elvileg nem lehet, illetve ahol már be vannak kötve a terminálok a NAV-hoz, azokon a helyeken biztosan nem kockáztatják meg, de azért akadhatnak még helyek, ahol még kifizethetik a 2/3-át, felét. Biztosan voltak ilyen éttermek, mert még egy cikkben is olvastam ezt. Kérdés, hogy vannak-e még? 150 ezret képtelenség 15 nap alatt készételre elkölteni. Különben is fogászatra szeretném költeni, mert arra lenne szükségem, de csak a Szabadidő zsebből fogadják el.
2019. máj. 16. 21:47
 3/8 anonim ***** válasza:

" 150 ezret képtelenség 15 nap alatt készételre elkölteni. "


Miért is kell 15 nap alatt elkölteni???

Gondolom, nem 1 napja kaptad a munkahelyedtől...

Ha idén máj 31-ig kell elhasználni, akkor legalább tavaly kaptad és lett volna időd elkölteni, ha meg idén kaptad, akkor meg nem kell elhasználni máj. 31-ig, mert akkor legalább a következő év máj. 31-ig érvényes.

2019. máj. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A tavalyelőtt kapott pénzt kell május 31ig elkölteni, nem a tavalyit.
2019. máj. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Írtam privát üzenetben egy lehetőséget!
2019. máj. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Ezeket én is tudom, de a kioktatás cseppet sem változtat a tényen, hogy már csak 12 napom maradt rá.
2019. máj. 20. 10:01
 7/8 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy készételre nem akartam elkölteni, mert nincs szükségem rá.
2019. máj. 20. 10:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Bocs az offért, de nekem is lenne egy kérdésem, szintén SZÉP kártyás: az összeg, ami rajta van a kártyán, mennyi időt ölel fel?


Szóval ha nekem a munkaszerződésem idén dec 31-ig szól, akkor a most rajta lévő összeg valószínűleg a dec 31-ig kiszámolt összeg lehet?


Illetve mi van akkor, ha időközben felmondok? Akkor visszaveszik ennek az összegnek egy részét, vagy vissza kell térítenem bármennyit is ebből utólag? Köszönöm a válaszokat!

2019. máj. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!