Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Külföldön dolgozók, ti mennyit...

Külföldön dolgozók, ti mennyit költötök havonta kajára?

Figyelt kérdés
Sokszor próbáltam már lecsökkenteni a kajára költött pépnzt, de egyszerűen sosem tudom 850 euró alá szorítani, és inkább 900-1000 euró havonta. Ebédet menzán eszek minden nap, ez 15-16 euró. Az egész heti egyéb bevásárlás, ha megszakadok se megy 120 euró alá, inkább 150-160. Vagy éhezem vagy marad ez az összeg (Németország). Ti mennyit költötök kajára, és ha kevesebbet, hogy csináljátok?
2019. máj. 15. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Havi 150 euró kb. És nem igazán spórolok rajta. No mondjuk én 54 kg vagyok, nő, nem tömöm magamba feleselgesen a sok kaját, mert minek. Németország egyébként. Ja és a havi nettóm 2000 euró felett van.
2019. máj. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mi a sza*t eszel te? 850 €-ból egy 10 fős család is elvan havonta. 300€-t költök ha nagyon elengedem magam, de ilyenkor irtó jókat eszem mind mennyiségben, mind minőségben. nagy mennyiségeket eszel? vagy mi? mert ennyi pénzt elköltesz kajára az nonszensz.
2019. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vodafonelive ***** válasza:
1,5 hónapja vagyok kint németben. Többnyire főzök vagy mirelit/kész ételeket vásárolok. Az átlag olyan 200€-ra tudom tenni, és ebben csak az étel van(tészta, rizs, hús, zöldség, gyümölcs, hal), tehát az alkohol, nyili-nyali meg egyebek nincsenek. Azt hozzáteszem, hogy én csak napi 2x étkezem, a reggelizés az ki van lőve nálam.
2019. máj. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!