Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A DM-nek nem gond, hogy...

A DM-nek nem gond, hogy lopják a termékeiket a raktárosak?

Figyelt kérdés
A múltnap a China Markt parkolójában megszólított egy kissé sötétebb bőrű illető, hogy a DM-ben raktáros és lenyúlt néhány parfümöt, éredekelném-e. Természetesen nem érdekelt, mondtam is neki, hogy lopott holmit eleve nem veszek, amire persze ment a szokásos alpári szöveg. Viszont ha ennyire egyértelműen felvállalják, hogy honnan lopnak, akkor miért hagyja ezt a DM? Nekik ennyire nem hiányzik? Én már csak példastatuálás miatt is fellépnék az ilyenekkel szemben, de ezek nyugodtan árulhatnak, még a rendőrség is békén hagyja őket, amit szintén nem értek. Miért jó ösztönözni a bűncselekményeket?

2019. máj. 17. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ez ilyen full kamu szöveg.

Hamis parfümöt akar rád sózni, csak esetleg azt hiszi hogy azzal hogy azt mondja hogy a DM-ből lopta, az eredetiségét igazolja. :D

2019. máj. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem biztos, hogy onnan van. Lehet, hogy macskavizelet van az üvegben. Amúgy nem lehet 100 százalékosan kivédeni a lopásokat.
2019. máj. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy raktáros ez. Az ilyenek sosem dolgoznak, és épeszű cég sem venné fel őket bizalmi állásba. A netről rendelnek hamis kínai parfümöket, azokkal csencselnek. Jó kis bőrbetegségeket lehet így összeszedni. A rendőrség azért hagyja békén őket, mert a közterületi árusítás csak szabálysértés, és csak maguknak csinálnak egy csomó pluszmunkát meg papírozást. Célszerűbb lenne a helyszínen agyonlőni őket, de akkor meg rinyálnának a libsik.
2019. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem olyan könnyű onnan lopni. Ott van a szállítólevél, amin rajta van a pontos mennyiség, valamint eladásnál a gép is számolja a termékeket, a hiány feltűnne a vezetőségnek. Kamu volt szerintem a termék!
2019. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szinte 100%-ban cigók árulják, nagyon idegesítőek és pofátlanok. A lopás az kamu, más termékekkel is ezt nyomják, hogy bevedd. Szerinted egy csapat zsemlefejű, füstös arcú kötött pulcsis brigádra nem tapad rá a biztiboy?

Netről, piacról vagy valami maszek beszállítótól veszik az anyagot, az utcán pedig a naivaknak árulják, direkt a plázák közelébe, hogy még hihetőbb legyen.

Van még sok más is. Kamu iphone, “ami most nem kapcsol be”, vagy bekapcsol, de otthon észreveszed, hogy ez csak kb világít. Kamu tömény, a védjegy hamisítványa vagy hiánya a gyanús. Kamu nemesacél prémium kések, tipikusan azok a színesek, kb csak egy festett aluminiumdarab.

2019. máj. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!