Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csokigyárban orr piercinget...

Csokigyárban orr piercinget köteles vagyok kivenni? És milyen ott dolgozni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 23. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Ha elég csokit zabálsz be munka közben, akkor lehet, hogy a zsírrétegek a képeden egy idő után eltakarják. De 22-es csapdája a dolog, mert ahhoz előbb fel kéne, hogy vegyenek :P
2019. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mivel élelmiszert gyártotok, így igen. Raktárba pl. nem kell, de ott nincs csokigyártás se. Lehet az is elég, ha csak leragasztod. A második kérdésre nem tudom a választ, viszont én gyárban, raktárban dolgoztam egy ideig, az ottani tapasztalataim alapján az sem lehet leányálom. Fizikailag taccs leszel, az emberek általában nagyon pletykásak, szúrkálódóak. Gondolom, diákmunka és az első helyed lenne... Inkább ajánlom az idénymunkákat, fagyizóban, strandon, kávézóban, de még a mekivel is sokkal jobban jársz, mint a gyárral.
2019. máj. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!