Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mitévő legyek ha hiányzik...

Mitévő legyek ha hiányzik belőlem az a tipikus kelet európai dörzsöltség, ami ahhoz kéne hogy tudjak Magyarországon boldogulni?

Figyelt kérdés

Itt simlisnek, furfangosnak kell lenni, mert csak úgy lehet rendesen megélni.


EGyes emberek erre képesek ösztönösen, ők tudnak jó pénzeket szakítani, tudnak lakást venni, jól élni.


Nekem meg marad a 8nmes putriszoba mert mást nem tudok megfizetni.


2019. máj. 30. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
És mi a kérdés? Ha nincs meg benned ez és ezt tudod magadról, akkor azoknak fogsz dolgozni, aki Te is lenni szerettél volna.
2019. máj. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Én kimennék ausztriába McDonaldsba hamburgertsütni inkább
2019. máj. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
38%
Legyél te is simlis és furfangos,ha nem megy költözz el más országba a jobb élet reményébe
2019. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Mosogass Ausztriában
2019. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Te csak légy Balázs. Ha beszeded a pirulákát amit a pszichodoki írt fel, nem fog annyira fájni.
2019. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy nem vagy egy sutyerák, aki mindenkit átver, lop, csal, hazudik és könyököl?
2019. máj. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

#5

Ezt kinek szánod én egy Balázst se látok itt :D

2019. máj. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szomszédom cigánynak vallja magát, de fehérebb a hónál, így kap havi 5000Ft gyorssegélyt minden hónap végén.


Mivel "cigány" ezért őt nem lakoltathatják ki, ingyen van a háza és a számlákat sem hajtják be rajta, választásnál is prémium kategóriás választópolgárnak minősül.


Én meg szégyenkezhetek, hogy fehér magyar vagyok és a hazámban harmadrendű állampolgárnak sem minősülök a bőrszínem miatt!

2019. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Koldulj össze 10 ezret és irány Bécs!

Onnam 2-3 hónap múlva a Maldív szigeteken lehetsz nem?

Mi tart vissza?

2019. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!