Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy kisállatot...

Szeretnék venni egy kisállatot, de nincs rá pénzem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és 3-an élünk együtt anyummal, nevelőapum meg én, és sokszor olyan egyedül érzem magam, mert ők elfoglaltak, és gyakran van, hogy egyedül vagyok otthon, és unatkozom.


Nézelődtem még 1 hónapja videókat papagájokról meg minden, és megszerettem őket annyira, hogy szeretnék egyet venni + azóta meg már meg annyit olvastam róluk, hogy megtanultam, hogy kell gondozni őket :D


A gond, hogy nem nagyon van rá pénzem, és diákmunkára sem tudok elmenni, mert gyakorlatom van nyáron, anyumék meg haszontalannak tartanák + jelenleg nincs ilyenre pénzük. A neten esetleg nincs vmi esély arra, hogy pénzhez jussak?


(tudom sok átverés van, kérdőívek kitöltése stb..)


van esetleg vmi crowdfunding oldal ami engedélyezné ezt?



2019. jún. 8. 20:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra sincs pénzed, hogy megvegyed, miből tartanád el? Etetés, gondozás, állatorvos.
2019. jún. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Az egyedüllétre lehet megoldás, ha segítesz egy menhelyen, ha szereted az állatokat.
2019. jún. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
szüleim abban már benne lennének, mert az etetés, meg ez az nem olyan sok már
2019. jún. 8. 20:14
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Mondjuk nem olyan kisállatban kéne gondolkozni ami több százezer forintba kerül.
2019. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ez nincs több száz ezer forint :D 1500 ft-ért már lehet is venni egy hullámos papagájt, a kalitka az ami többe kerül.. de most nem azon van egyébként sem a hangsúly, hanem hogy van-e olyan crowdfunding oldal, vagy vmi
2019. jún. 8. 20:36
 6/14 anonim válasza:
73%

Milyen papagáj? Jákó vagy hullámos? Nem mindegy.

Kalitot vehetsz használtan is. Magokat, lágyeleséget kell csak ettől kezdve adni meg szépiacsontot. Valami fürdési lehetsősége, esetleg költőládát.

Ennyit szerintem ki lehet gazdálkodni, ha adnak zsebpénzt.

2019. jún. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Persze persze, én is kiírok egy gyűjtést hogy dobjanak már nekem össze 4 milliót autóra, mert nekem nincs pénzem. :D
2019. jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

látszik, hogy nem nagyon lehet semmit se megkérdezni, és normálisan válaszolni


elég lett volna annyit írni, hogy nincs ilyen nem lehet, most nem nagy kérés lett volna, (utolsónak meg üzenem, hogy 4 millió meg 20-30 ezer ft között nagy különbség van)


bár tudnék dolgozni, de sajna nem tudok, gondoltam külföldön esetleg van ilyen, de mindegy is..

2019. jún. 8. 20:54
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Az a baj, hogy bármilyen állatot tartasz, mindegyik drága. Már egy hullámos papagáj is drága. Én is szeretnék egy kiskutyát, de nincs pénzem a tartására. Sajnos. Manapság luxus az állattartás, ha az ember felelősen akar gondoskodni róla.
2019. jún. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Kutyát ingyen is kaphatsz a menhelyen.

Csak aztán a tartása drága.

Madarat meg pénzért kapsz, ÉS a tartása is drága.

Hacsak nem veszed tudomásul, hogy időnként elpusztul.

2019. jún. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!