Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék egy válalkozást de...

Szeretnék egy válalkozást de nekem csak pénzem van hogy hová érdemes betársulni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 23. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
ha így működne a világ hogy neked van pénzed, megkérdezed hova társulj be hogy jöjjön még több pénz, akkor mindenki dolgozna egy darabig azért a bizonyos pénzért hogy aztán betársuljon...
2019. ápr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez miért lenne jó egy vállalkozónak?


Ha bővítésre kell neki pénz, de nincs neki, akkor felvesz a banktól, kitermeli a kölcsönt kamatostul, vissza fizeti és onnantól megint az övé az egész haszon. Hülye lenne téged bevenni csak azért hogy utána amíg a cég létezik részt fizessen neked, csak mert te bevásároltad magad.

2019. ápr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Vegyél részvényeket.
2019. ápr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Erre találták ki:


- A részvénytársaságot (veszel részvényt, ennek arányában tulajdonossá válasz)

- A kockázati tőkebefektetőket

2019. ápr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Aztán a pénzen kívül van-e valamilyen üzleti ismereted?

Hogy mi lenne pl. a fedezete a kölcsönadott pénzednek? Mennyi az esélye, hogy vissza is kapod? Vagy nem zavar, ha elbukod az egészet? Mert ha nem zavar, akkor itt egy ember, éppen pénzes társat keres. mondjuk a saját dolgait nem hajlandó kockáztatni, de más pénzét igen- hát, ha vagyolyan balek (bocs), hogy belemész, akkor tessék, itt van:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-val..


De ha nem zavar, hogy elbukod a pénzt, akkor nekem is adhatnál 500 ezret, mert most épp szüneteltetem a vállalkozásomat - akkor legalább újra tudnám indítani :-)

2019. ápr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
beszélhetünk róla
2019. ápr. 23. 10:31
 7/7 anonim válasza:

Én fordítva vagyok. :)

Ötletem van, pénzem nincs annyi, hogy meg is valósítsam.


Ha gondolod, írj.

2019. ápr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!