Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy kisállatot...

Szeretnék venni egy kisállatot, de nincs rá pénzem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és 3-an élünk együtt anyummal, nevelőapum meg én, és sokszor olyan egyedül érzem magam, mert ők elfoglaltak, és gyakran van, hogy egyedül vagyok otthon, és unatkozom.


Nézelődtem még 1 hónapja videókat papagájokról meg minden, és megszerettem őket annyira, hogy szeretnék egyet venni + azóta meg már meg annyit olvastam róluk, hogy megtanultam, hogy kell gondozni őket :D


A gond, hogy nem nagyon van rá pénzem, és diákmunkára sem tudok elmenni, mert gyakorlatom van nyáron, anyumék meg haszontalannak tartanák + jelenleg nincs ilyenre pénzük. A neten esetleg nincs vmi esély arra, hogy pénzhez jussak?


(tudom sok átverés van, kérdőívek kitöltése stb..)


van esetleg vmi crowdfunding oldal ami engedélyezné ezt?



2019. jún. 8. 20:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%
fogadj örökbe, rengeteg állat vár normális gazdira
2019. jún. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%

"bár tudnék dolgozni, de sajna nem tudok"


Miért is nem? Azt írod, 16 éves vagy: már simán vállalhatsz munkát a nyári szünetben és ha csak 1 hónapig dolgozol, már akkor is min. 100 ezret megkeresel vele - ebből azért már futja papagájra is meg a kajájára is.

Tudod, az lenne az egészséges felfogás, hogy ha az ember szeretne valamit, akkor TESZ IS ÉRTE VALAMIT - nem másoktól várja az adományt.

2019. jún. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

A jofogas.hu nevű apróhirdetési oldalon szokott rengeteg mindenféle ingyen elvihető lenni, többek közt papagáj ketrecestül.

Nézegesd, hátha épp találsz. A Facebookon is szokott ilyen lenni. Fel kell iratkozni a megfelelő csoportba.

2019. jún. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Pont a beszerzese az olcso, a kutyanak pl. 120 ezer volt a mutet.
2019. jún. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!