Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A böngészőkben lévő reklámblok...

A böngészőkben lévő reklámblokkolók működésének megakadályozásával lehetne javítani az internetes hirdetési piac hatékonyságán?

Figyelt kérdés
Sok weboldal létezik már, ami kifejezetten arra kéri a látogatóit, hogy kapcsolják ki a reklámblokkolót, mert a weboldal a hirdetési bevételeiből tartja el magát.
2019. jún. 9. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet megakadlyozni, úgyis lesz olyan böngésző alternatíva, ami felkínálja ezt a lehetőséget. Ezzel azt lehetne elérni, hogy egy böngésző elveszítse a felhasználóinak felét.
2019. jún. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehetne javítani.

Engem pl. kifejezetten idegesítenek a reklámok, menekülök onnan, ahol állandóan felugró ablakok vannak és nem lehet békésen, normálisan elolvasni egy cikket, egy posztot.

Ráadásul immunis vagyok a reklámokra - ezzel valószínűleg ritka kivételek közé tartozom - életemben talán ha 5 dolgot vásároltam TV reklám hatására - pedig már nem vagyok fiatal :D

2019. jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs aranyerem, nem akarok 30 centis egész nap merev péniszt nem veszek bitcoint. Elegem van az ostoba erőszakos hirdetésekből.
2019. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!