Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Külföldre költözéshez milyen...

Külföldre költözéshez milyen tanácsot tudnátok adni?

Figyelt kérdés

Egyelőre tervben van a kimenetel, tisztában vagyok vele, hogy alsó hangon kb 1 millió lenne a kiköltözés. Igazából elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy ki mi szerint keres munkát kint? Nekem nagyon alap nyelvtudásom van, illetve csak érettségivel rendelkezem. Tisztában vagyok azzal, hogy ennyi tudással csak konyhai kisegítőnek szobalánynak vagy raktári munkára vennének fel. Egy alap nyelvtudással azonban nem tudom, hogy tudnék akár egy interjú lebeszélést megejteni illetve ha arra kerülne sor akkor az interjú alatt hogyan kommunikálnék?

részletes tapasztalatokat várok, kinek milyen tapasztalata volt illetve milyen tanáccsal látna el.

Ausztriába mennék közel a határhoz (Bécs, Graz környéke főleg).



2019. jún. 17. 13:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

"Egyelőre tervben van a kimenetel,...nagyon alap nyelvtudásom van,"


Az én tanácsom az, ha még csak tervben van a kimenetel, akkor feküdj rá a nyeltanulásra: akkor magabiztosabb leszel, sokkal több lehetőséged lesz a munkára, stb.

2019. jún. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!