Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki nem kapott még ilyen...

Valaki nem kapott még ilyen hibás számlát? Ma kaptam egy számlát az Inviteltől, amin szerepel egy 23 perces hívás a 6. díjzónába. Soha nem hívtam ilyen számot és nem is fogadtam hívást ilyen helyről, ugyanis nem tartom bekapcsolva a vonalas telefont.

Figyelt kérdés

A 6. nemzetközi díjzónában távoli országok vannak: Afrika, trópusi szigetek stb.

Majdnem 10 000 ft-tal többet számlázott ki nekem az Invitel, holott nem telefonáltam egzotikus helyekre és nem is fogadtam hívást onnan.

Még nem voltam az ügyfélszolgálaton.

Valakinek nincs ilyen tapasztalata? Hogy bizonyítom be, hogy nem hívtam és nem is fogadtam ilyen hívást?

(nem, nem lehet, hogy a gyerek hívott a tudtomon kívül,nincsen gyerekem, senki más nem fér hozzá a telefonomhoz csak én)



2019. jún. 21. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Te lehet hogy nem, de más esetleg???
2019. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Odaírtam a kérdésbe, hogy senki más nem fér hozzá a telefonhoz. Nincs gyerekem, senki más nem jár rajtam kívül a lakásban, nem törtek be...
2019. jún. 21. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez egy társasházi lakás, akkor valahol a lépcsőházban van egy elosztódoboz, amihez rosszabb esetben bárki hozzáfér(het). Onnan pedig, némi hozzáértéssel, s egyszerű technikai eszközzel simán lehet hívást kezdeményezni...
2019. jún. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos 3-asnak igaza van - ez így van :-(


Még annyi öteletem van, hogy valahogy utána kéne nézni (pl. a szolgáltatónak), vajon ez milyen szám/cég, stb, amire ment a hívás, ki a tulajdonosa?

2019. jún. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!