Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kábé mennyit ér egy 1863-as...

Kábé mennyit ér egy 1863-as könyv?

Figyelt kérdés
Dumas Sándor A vívó-mester, borító sarkain enyhén sérült. Utána néztem neten elméletileg első magyar nyelvű kiadás. De nem találtam, hogy kb. mennyit ér.

2019. jún. 28. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Magyarországon nagyon gyér piaca van az antik könyveknek - 10-15 ezer forintnál nem hiszem, hogy többet el lehetne kérni ilyen általános és sok példányban nyomott könyvért. Ha illusztrációval teli vagy valami ritka tudományos témájú könyvről van szó azok érhetnek sokat. Illetve bizonyos Bibliák, de az olyan, hogy a sima Biblia értéktelen, ami nagyon ritka az meg egy vagyon lehet - laikusnak nehéz megkülönböztetni.
2019. jún. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pár ezer forintot talán
2019. jún. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az ember drágának gondolná, mert régi. De másokat is megkérdeztem és legtöbben szintén alacsony számot mondtak.

Köszi, az eddigiekért!

2019. jún. 28. 19:40
 4/4 anonim ***** válasza:

A szockóban sokan bélyeget gyűjtöttek, mert azt gondolták, hogy majd mennyit ér később. Most meg legfeljebb annyit ér mindegyik amennyi rá van írva - 2 forint és társai, és azt is legfeljebb az öregek veszik, akik szintén gyűjtöttek :P

Még talán az érmegyűjtemény érhet többet, bár ott sem kell extrém összegekre gondolni, pláne, hogy tele van a vatera hamisított szrokkal.

2019. jún. 29. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!